Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg létzik az egyszeri...

Tényleg létzik az egyszeri anyasági támogatás? Ha, igen hol kell megigényelni és mikor?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen létezik, miután megszületett a baba megvannak a papirjai be kell menni a helyi kincstárba és ott kell igényelni, ennek az összege 65ezer ft körül van, de nézz utána mert az önkormányzatok ezen kívűl adhatnak más támogatást is csak utána kell járni, mert maguktól nem mondják
2010. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bemenni, az első linkben ott van a letölthető kérelem, elég postán feladni...
2010. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból tudom ha bemegy 1 héten belül megkapja a pénz még postán feladva eltarthat több hétig....

az apuka is be tudja vinni csak írja alá az anya is.

Második voltam....

2010. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ok., ebben igazad van :))
2010. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attól hogy postán adja fel nem lesz több hét, mert 15 napon belül utalniuk kell ! én is postán adtam fel és nem lett hosszabb.
2010. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!