Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik hogy vagytok...

25 hetes kismamik hogy vagytok? Babamozgás, hizás,

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hello, én 26 hetes vagyok pont ma, de azért gondoltam irok:D minden rendben köszönjük, a pocim szépen növekszik, és rendzseresen mocorog a baba is!holnap megyünk 4d-re,remélem kiderül a neme mert még nem tudjuk:D drukkoljatok! én is jol vagyok, eddig 5,5kg a súlygyarapodás. semmi panasz az eleje óta(kopp-kopp-kopp)!!
2010. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ma vagyok 26 hetes. 5 kiló plusznál tartok,a baba 864 gramm. Ficánkol sokat,tegnap éreztem először csuklani! :)

Boldog babavárást!

2010. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25+4 vagyok. Általában nagyon aktív, de kb 2 napja nem annyira. Ha sokáig nem érzem, oda szoktam rakni a kezem, és akkor előbb utóbb megmozdul, vagy kitolja magát a kisfiú. 52-ről indultam, most 58 vagyok.
2010. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!