Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kellene érezni terhesen?

Mit kellene érezni terhesen?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok,de mintha nem lennék az.

Ti mit éreztek?



2014. dec. 31. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elején vagy? Akkor még természetes, hogy nem érzel semmit. Én azon kívül, hogy tudtam, hogy terhes vagyok, és állandóan ezen járt az eszem, érezni nem éreztem semmit, mintha mi sem történt volna. Ez a 6. hét után változott valamit, mert akkor jöttek a rosszullétek, akkor már kicsit kézzelfoghatóbbá, érezhetőbbé vált, hogy van valami. Most 11+3 hetes vagyok, mostanra azért már tudatosult, de ha éppen jobban vagyok, nincs hányingerem, most is megfeledkezem róla. Szerintem akkor lesz ez igazán valóságos, amikor már napi szinten érezzük majd mozogni.
2014. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én még rosszul sem voltam. Szóval tényleg semmit nem éreztem, csak tudtam.

Nem KELL érezni semmit az elején.

2014. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ditta323 ***** válasza:
Terhességet csak akkor éreztem mikor megmozdult a kis csöppeteg. Jah de az se az igazi lerúgom a ház oldalát jellegű volt :S😊
2014. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gratulalok mindenkinek.

Boldog uj evet kivanok.10+2 vagyok de semmit se erzek,tudom hogy terhes vagyok,gorcsol a hasam,nem surun es nagyon ritkan faj a mellem.

De amugy semmit nem erzem.

2014. dec. 31. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én az első gyerekkel semmit nem éreztem 8. héttől kb másfél két hétig hányingerem volt.Hát az elején nehéz is volt elhinni hogy terhes vagyok fura volt. Most meg 4 hetes vagyok de már pár napja rosszul vagyok főleg dél előtt.
2014. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok utolso,10hetes vagyok de semmit nem erzek,olyan furcsa.
2015. jan. 1. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:

En nem is tudtam volna h terhes vagyok ha van menszesz,mert ugye valakinel elofordul elso 1-2 honapba. Semmi rosszul let.derek fajas volt.aztan 15 hetesen megindult a tejem. De akkor se ereztem semmit.18+3 hezesen kezdtem el erezni lefekveskor a kis mocorgast.es azota erzem a terhessegem:) eddig eszre se vettem.aggodtam is h terhes vagyok egyaltalan :Dboldog baba varast.van meg idod erezni:)

19+4hkm

2015. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen azt én is hallottam,hogy valakinek akkor is megvan,de csak rövid ideig.

Akkor te se érezted magad terhesnek,beindult a tejed?

Ilyen korán?Köszönöm szépen,hát akkor még van időm,hogy érezzem.

Gratulálok és boldog babavárást neked is!

2015. jan. 2. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat igen. Eleg koran de azt mondtak nem baj es nincs is jelentosege csak ne nyomkodjam ki stb. Koszonom. Van persze idod :) vigyazz ra nagyon.ne emelj nagy sulyt es ne nyujtozkodj magasra.
2015. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!