Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete költöztünk városból...

2 hete költöztünk városból faluba, nem egy lepukkant tanyára, családi ház, tervezgettem, hogy díszítem, de még nem tudom otthon érezni magam, nem érzem jól magam.2 gyerekemmel és fél idős terhesen. Ez a terhesség miatt van vagy mikor fogom megszokni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy elköltöztél és idegennek érzed az új helyet akkor is meglenne ha nem lennél terhes.
2013. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy sokat sírok és depis vagyok,gondolom a terhesség miatt is van,de tudom a pocaklakónak sem jó ez így
2013. nov. 28. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te nem fogadtad el, hogy ott éltek.

Ami legelöször szembe tünt a kérdésedbe az ez:

"nem egy lepukkant tanyára, családi ház"

Vagy is neked az elsö gondolatod, az hogy vidék egy lepukkant tanyát, szegény embereket jelent.

Amíg nem tudsz ettöl a gondolattol megszabadulni, hogy bizony falu sem egy lapukkant tanyát jelent, addig nem fogsz szeretni ott lakni.

Ès ebben se a gyerekek se a bébi megszületése nem fog segíteni.

2013. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is költöztem gyerekestül bár terhes nem voltam, sőt minden rokontól repülőnyi távolságra. És sírtam mint egy csecsemő napokig. A gyerek viszont mintha mindig itt lakott volna, belőle merítettem erőt! Amikor helyére került minden és kb. az előző lakáshoz hasonlított ez is, kezdtem megbarátkozni vele, elfogadni és már jó itt.
2013. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!