Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen mennyire...

11 hetes terhesen mennyire kemeny a pocakotok? Nekem nem mindig es egy kicsit aggodok minden rendben van e odabent?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd a hasad. Nem tesz jót a babának.

Nekem eszembe sem jutottak ilyen dolgok.

2015. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem nyomkodom csak simogatom... akkor erzem hogy mas... igaz mondjuk tulsulyos vagyok...

Aggodok erte mert tavaly nyaron volt egy missed abom..

2015. jan. 1. 14:08
 3/8 Kelemen Szabina ***** válasza:
11 hetesen a tuneteken kivul semmi latszata h tehes vagy most meg olyan kicsi a magzat es mehed h nem is latszik, hacsak nem ikreket varsz. A memenyedes 16-17 hetesen kezdodik es az is korai. Ne gondolj rosszra, akkor megy minden rendben idabent!
2015. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Olyan regota orlodok h ma elmentem korhazba megneztek minden rendben... most nyugodtam meg:)
2015. jan. 1. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, forog ha azt írod h túlsúlyos vagy. Nem tunik el a hajréteg a pocak növekedésével, az megy a hasaddal úgymond:) ne izgulj semmi okod ra!
2015. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jav: Forog helyet főleg
2015. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az en nagy bajom is:) pedig eltunhetne ugy hogy vissza se jojjon:)))
2015. jan. 3. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ en pocim csak puffadt attol kemeny,de maskulonben semmi latszata nincs .11+2 km
2015. márc. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!