Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is pattanásos lett a...

Más is pattanásos lett a terhesség alatt? Elmult, ha. Igen mikor?

Figyelt kérdés

Mióta terhes vagyok tele van az arcom,nyakam,hátam és a mellkasom is pattanással.


Elötte csak akkor jött ki az arcomon mielött menstruáltam volna

volna. A hátamon meg csak télen volt.


2015. jan. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Egesz terhesseg alatt csupa ragya voltam, miutan megszuletett a lanyom es elkezdtem szoptatni meg durvabb lett, aztan mikor azt abbahagytam utana mult el. Addig borzalom volt mindenem. Csupa heges is maradt a hatam. :S

Soha egy pattanasom nem volt szinte, a vallam mellkasom gyonyoru sima akkor meg....

2015. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 hetes vagyok, eddig szép a bőröm, sehol egy pattanás, mondjuk nekem nemterhesen is szép volt még menstruációkor is.


Nem tudom, a továbbiakban ez hogy alakul.

2015. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 12. hétig csak úgy virultak a ragyák rajtam aztán a 13. héttől gyoran elkezdetk múlni és onnantól kezdve 1 se volt. Olyan gyönyörű lett a bőröm, mint még azelőtt sose.
2015. jan. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem pont fordítva volt. A terhesség és szoptatás alatt (amíg nem menstruáltam) olyan gyönyörű bőröm volt, mint soha életemben. Amint újra megjött, ismét előjöttek a pattanásaim. Úgy látszik, ez is alkati kérdés, mint a hízás meg a tejtermelés :-(
2015. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig gyonyoru volt a borom, egesz eletemben 5 pattanasom ha volt. Terhesseg elejetol kb. 14-15. hetig az arcom tiszta ragya volt es elkezdett hullani a hajam is. A pattanasok egyik naprol a masikra eltuntek, a hajhullas maradt. :( 35 hkm
2015. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A második trimeszter közepéig voltak rendszeresen, ha az egyik leszáradt, jött a másik, mindig csak az arcomon. Még a 26. heti vércukorterhelés után brutál módon kijöttek, aztán végleg eltűntek.

Azóta semmi, pedig kívánom a cukros, szénsavas löttyöket és mértékkel iszom is.

31hkm

2015. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amióta terhes vagyok iszonyat a bőröm az arcomon és a hátamon. Remélem szülés után helyreáll, mert ezzel sosem volt gondom!

39hkm

2015. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!