Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiu vagy kislany? 18 hetes...

Kisfiu vagy kislany? 18 hetes ultrahang. Szerintetek? Kep lent

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 3. 19:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát én is kislányra mondanám. Nekem 3 fiam van, de az uh képeken nem így nézett ki nekik.

Kisfiút vagy kislányt szeretnél?

2015. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

na, koszi a tippeket. FIU :) mai ultrahang kep azt hiszem eleg egyertelmuen bizonyitja. 20 hetes

[link]

2015. jan. 4. 09:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is fiút mondtam volna, a lányomnál nem volt semmi plusz odaillő.Gratulálok.
2015. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ott a kukac :) gratulálok :)
2015. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mondtam én hogy ott a két kis zacskó :DDD
2015. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem kisfiú mintha a két kis herezacskót látni...


utolsó voltam ezt írtam én ! beigazolódott :)

2015. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Áhh, látom, már tudod, pedig írtam volna, hogy fiú :)


De hátha hasznos lehet másnak: ha így alulnézetből két vonalat lehet látni, mint ebben az esetben, az kisfiú, a két golyó leképeződése a zacsiban. Kislány esetében 3 vonal van egymás mellett, két nagyajak és köztük a csikló.

Most magyarázta el egy szonográfus pár napja a G1-ben pesten, én is a neme miatt mentem (16 hetesen), 2D-ben szépen látszott a 3 vonal, egyértelmű volt, hogy kislány, akkor mutogatta meg, hogy mit kell nézni. Utána 4D-ben már egyértelmű volt a punci :)

Gratulálok kérdező :)

2015. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!