Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első Kép 12+1 máésodik 14+6...

Első Kép 12+1 máésodik 14+6 szerintetek? LÁttok Különbséget? én sajnos magamon nem látom hogy nőtt e volna. Ez már ugye nem puffadás?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. jan. 3. 20:58
 2/9 A kérdező kommentje:
2015. jan. 3. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Van ám különbség!! :-) Már szép terhes pocid van,ez már nem puffadás! :-) Gratulálok :-)
2015. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, van. A masodik kepen jol latszodik, hogy a "hasad", feljebb, a mell alatt elkezdodik, kidomborodik. vagyis a novekvo meh felfele kezdi tolni a belso szerveket. Ez az elso kepen meg nem latszodik.
2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek fiús vagy lányos ?
2015. jan. 3. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Van különbség, de ne sértődj meg, ha még az emberek nem veszik észre. Annyira még nem feltűnő terhes pocak, de szépen nő. A nemét így nem lehet megállapítani. Ultrahanggal is általában olyan 18-20. hét között legkorábban.
2015. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát jócskán van különbség :)
2015. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem az első sem puffadás volt.amugy szépen látszik:)így oldalról nézve csúcsos picid van.az állítólag fiús(bár én ebben nem hiszek)én 14+2 vagyok de nekem nem csúcsos.gömbölyű és székesedek...a köldök piercingedet benne hagyod vagy majd kiveszed?
2015. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép képek rólad. Első fotó terhes pocak, a másik puffadás
2023. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!