Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, egyáltal...

Amióta terhes vagyok, egyáltalán nem kívánom az együttlétet a párommal. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Egy héten ha egyszer összebújunk, ő még nem reklomál. De nekem bűntudatom van emiatt. Váltoozni fog még a helyzet? 10 hetes kismama
2015. jan. 4. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem volt semmi kedvem, még szülés után sem sokáig, akkor lett újra kedvem hozzá, mikor visszaállt a menstruációs ciklusom, szóval tuti a hormonok okozták a kedvhiányt, ne aggódj vissza fog térni! Párom abszolút megértette, pedig elég ritkán voltunk együtt.
2015. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy változni fog, lehet, hogy nem. De bűntudatod ne legyen miatta, mert attól rosszabb lesz és nem jobb.
2015. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 10 hétben én sem kívántam egyáltalán, jaj, nagyon nem, sőt! Tutira a hormonok. Azóta valamennyit javult, de nem lettem szexéhesebb, mint terhesség előtt. Azért a heti egy alkalom megvan. Most vagyok 17 hetes.
2015. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes vagyok, én se kívánom abszolút :( Mondjuk én nagyon rosszullétes is vagyok, még ma reggel is hánytam, így nem nagyon megy. A férjem nagyon megértő velem, én néha próbálkoztam, de látta rajtam, hogy rosszul vagyok, és csak az ő kedvéért akarnám, úgyhogy leállított, mondta, hogy nem kell, majd ha már jól leszek, bepótoljuk :)

De nagyon szeretném, ha már elmúlna a rosszullétes időszak, mert engem is furdal a lelkiismeret :(

2015. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nálam a rosszullétek egyre jobban tünnek el. Ritkán van hányinger em. Inkább csak a cukrom esik le, kevés édeset is eszek, a sósért vagyok megörülve. :)

A párom nálam is megértő. De félelmetes hogy még eszembe se jut hogy jó lenne szeretkezni. Ha meg épp neki állnánk elengedni magam rettentő en nehezen megy, van hogy nem is megy.

2015. jan. 4. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt elég gyakran szerelmeskedtem a párommal, sajnos most ez egyáltalán nem mondható el. 5 hónapja szültem, de jó ha heti 1-2-szer összebújunk, de azt is csak az ő kedvéért, nekem nem igazán van erre energiám. A menstruációm még nem jött meg azóta, szoptatok. Abban reménykedem, hogy visszaáll utána minden a rendes kerékvágásba.
2015. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!