Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség alatt nem szeretk...

Ha terhesség alatt nem szeretkeztek a párotokkal, akkor hogyan és milyen gyakran kényeztetitek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy pl. orálisan, kézzel, Ti meztelenül vagytok-e vagy bugyiban, ruhában? Azért érdekel, mert ha pl. én izgatom a férjemet, levetkőztet, simogat, akkor engem is felizgat. Ti hogy oldjátok meg? És milyen gyakran segítetek a párotoknak?

2015. jan. 4. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volt szabad együttlenni, akkor én igyekeztem visszafogni magam, ő pedig nem feszegette a határokat, nem kísértett, hisz közös érdekünk volt, hogy én nyugodt maradjak. Ilyenkor nem feküdtem mellé, távolabbi pózt választottunk, pl. ült a fotelben, vagy az ágy szélén, én meg előtte térdeltem, stb. Jó távol, és igyekeztünk gyorsan, hogy ne legyen időm nagyon rákattanni. Nehéz volt, de nekünk csak 1-2 hétig kellett, aztán utána már szabad volt, szerencsére. Nem tudom, hogy bírnék ki hónapokat.
2015. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a milyen gyakran kérdésre nem válaszoltam. Heti 3-4 alkalommal volt, ahogy a többi együttlét is lett volna, ha nem lettünk volna eltiltva.
2015. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Még nem terhesen sem csináltuk orálisan. Számunkra ez nem fért bele. Amikor nem sZeretkezhettünk, akkor nem izgattuk egymást, és a férjem is kibírta. Azt mondta, ennyi "szenvedést" Ő IS KIBÍR.
2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

én 38 évesen, 18 év házassággal a hátam mögött nagyon elszomorítónak tartom, hogy a terhesség alatti szex ennyire központi téma. :(

Elvárás, hogy ha nektek tilos, azért a másik fél megkapja a részét? Nehogy már... cak azért csináljátok, mert féltek, hogy máshoz megy? Akkor miért szültök neki???

Nanponta van ilyen kérdés.

2015. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel106 válasza:
Számomra egyértelmű, hogy ha nekem nekem nem is lehet szexelni a páromat azért csak kielégitem. Orálisan vagy/és kézzel.
2015. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

nem arról van szó, hogy megteszed-e, hanem arról, hogy ez ennyire kérdés, ennyire kell agyalni és parázni miatta. MErt ahol félni kell attól, mi lesz, ha, ott megette a fene az egészet.

Nem gond, ha megteszed, ha nem teszed, a lényeg, hogy ne muszájból.

2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!