Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes anyukák, ti hogyan...

Terhes anyukák, ti hogyan kényeztetitek, kényeztettétek a férjeteket terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor már nem alánlott a "hagyományos" mód. :)
2012. okt. 12. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Hagytam aludni :)

Na jó, hogy komoly legyek: ment az utolsó hetekig hagyományosan is. Kispárna volt a fenekem alatt, és ő nem nehezedett rám.

2012. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ment végig a "hagyományos mód". Nem volt ellenjavallata, nem voltam veszélyeztetett, és a méhszájam is csak a szülés megindulásakor kezdett nyílni.
2012. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Hat eleg nehez. En pl. El vagyok tiltva a szextol, de probalom azert a paromat kenyeztetni. Egy kis intimitasra minkettonknek szuksege van, de az a gond, hogy hiaba vetem be magam latom rajta, hogy azert ez nem az igazi, mert alig tud hozzam erni. Sajnos nekem meg az orgazmus is tilos.

Halisten' nem vegleges az eltiltas.

Tudom en, hogy nem a szex a kapcsolatok lapja, de nelkulu max baratsag lehet.

Mivel a parom nem mondja, igy en szoktam bujni /az uj ciciket nagyon szereti/ ha latom rajta, hogy jolesik, akkor tovabbmegyunk.

2012. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk nem mondták, hogy nem ajánlott, de engem a férjem túlságosan félt, így a harmadik harmadban magammal szoktam játszani, mert ő nem akarja, hogy esetleg ettől beinduljon a szülés. Én őt kézzel vagy szájjal kényeztetem. És nagyon várjuk azt is mindketten, hogy picilányunk hathetes legyen. :)
2012. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
mi az első pár hétben voltunk eltiltva, de a 12. héttől már nem. hát elég nehezen bírtuk,persze ahogy tudtam kényeztettem akkor is. most,mióta lehet,csak annyi a különbség,hogy a "vége" már nem "oda" megy. olvastam,hogy felpuhítja a méhszájat. még ha nem is igaz,elővigyázatosság.
2012. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy.

Én ugyan nem voltam eltiltva, de elég ritkán csináltuk, mert volt már egy vetélésem, és elég problémás volt a terhességem, így inkább hanyagoltuk a dolgot a baba érdekében.

Mindketten úgy gondoljuk, hogy a szex akkor jó, ha mindkettőnknek jó. Az egyirányú dolgokat egyikünk sem szereti, hiszen ennyi erővel egyedül is csinálhatnánk.

Mielőtt valaki azzal jön, hogy majd biztos jól elhagy a férjem, mert nem szolgálom ki őt egyoldalúan, mint egy jó szolga, elárulom, hogy a babánk már 7 hónapos, és minden olyan, mint régen, vagy talán még jobb :)

2012. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!