Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hkm vagyok, gyakran akaratla...

25hkm vagyok, gyakran akaratlanul kijön a vizelet. Mit tudok tenni? Szülés után elmúlik?

Figyelt kérdés
Sajnos már naponta többször is előfordul.
2015. jan. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadik gyerkőcöt szültem 1,5 éve, nekem is voltak ilyen problémáim, szülés után 1 évvel múlt csak el :/
2015. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezen a szülés csak ront. végezz intim tornát, neten megtalálod hogyan kell, video is van, de tanfolyamra is elmehetsz :)
2015. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2-nak van igaza, keress rá az intimtornára és minél elöbb kezd el. Ha elhanyagolod és vársz, akkor adott esetben soha nem jön rendbe.
2015. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem néha még mindig előfordul. Most újra terhes vagyok az elején járok de már elég egy kis tüsszentés, és annyi...
2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Intimtorna segít. Van olyan, ahol sztk-ban, ingyen járhatsz gyógytornára, itt egyénre szabottan állít össze feladatokat, gyakorlatokat a gyógytornász. Ha nálatok nincs ilyen, akkor mehetsz tanfolyamra, öl. Kriston féle vagy megpróbálhatod videóról, könyvből megtanulni, de jobb lenne, ha szakember felügyelné, hogy biztosan jól végzed-e a gyakorlatokat.
2015. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a szüléssel rosszabb lesz, kezdj el intimtornázni mindenképp, nekem terhesség alatt egyáltalán nem volt ilyen gondom, ezért nem is intimtornáztam, és szülés után nagyon rossz lett, hónapokba tellt, míg javult (sok intimtorna hatására), egy éves a lányom, most már majdnem panaszmentes vagyok, de még mindig nem 100%, úgyhogy készülj előre, ne járj úgy mint én.
2015. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kari bo kismama dvd-jét rendeld meg. Én erre tornáztam. Kétszer szültem másfél év különbséggel és csak szülés után volt átmeneti problémám, a hatodik hétre rendeződött. Az intimtornát mindenkinek napi szinten végeznie kéne, aki volt terhes vagy szült már -élete végéig (mert a gát cipeli a terheket).
2015. jan. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!