Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamennyi cukor a vizeletben,...

Valamennyi cukor a vizeletben, diétáznátok?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok. Ma voltam védőnőnél és valamennyi cukrot talált a vizeletben, zöldes lett a csík. Biztos sok édeset ettem... Nem ettem édeset, csak sok kenyeret, mert rámtört valami hihetetlen éhség. A terheléses cukor tesztre egy hónap múlva kaptam időpontot. Persze beszélek a védőnővel is még, de van hasonló tapasztalatotok? Eddig 7 kilót híztam, de elég vékonyan kezdtem, még magamhoz képest is.

2014. nov. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen es soron kivul csinaltattam egy verkepet addig pedig nem ettem szinte semmi szenhidratot (kenyeret se vagy csak minimalisat). aztan a verkepemen mar jo volt a cukor. valoszonileg sok c vitamin volt a vizeletemben, az okozhat alpozitivitast es mivel epp akkor meg voltam fazva eleg sokat beszedtem.
2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
no para, nekem is volt pont így, a vizeletben, a tej, zsemle utáni eredményem is rossz lett, a terhelésesem pedig szuper lett. Ettől függ. kerülöm a fehér kenyeret, odafigyelek, h mit eszek, napi 6x étkezem kevesez, így sokkal jobb és kíméletesebb
2014. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kettes válaszadó, megírnád kicsit bővebben, mit eszel, hogyan készíted? A neten annyi mindent találok... Köszi!
2014. nov. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!