Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Szules vagy csak...

S. O. S Szules vagy csak joslofajasok? Osszevagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem tudjatok megmondani, de tanacstalan vagyok. Ejjel 1 ortol eros mensi szeru fajdalmaim voltak, amik reggel 7ig tartottak. Soha nem volt joslo fajasom dem semmi. Megvoltam gyozodve, hogy ezek a szules jelei, mivel elegge intenziv fajasok voltak. 10-15 perces idokozonkent jottekes mindig kereken 30 mp tartottak. Vettem melegvizes furdot de nem szunt, reggel fele lefekudtem es attol mult el. A nyakdugo egy resze ejjel egy resze pedig most reggel tavozott. Mi ez tenyleg csak joslofajas vagy a szules kozeledtet jelzi? Az elmult 2 napban nem tudtam aludni tiszta izgaga voltam, es ment a gyomrom. Mivel igy is tulhordtam, remenykedhetek hogy hamarosan elindul a szules? 40+5 hkm

2015. jan. 5. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.sztem lehet szülés :) nekem is ment a hasam ès hànytam is. ja és volt h 1 óráig nem fájt semmim meg h össze vissza jöttek a fájàsok.könnyű szülést :)
2015. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez már a vég! Nekem is hasonlóképpen indult az első szülésem, két napig nem aludtam, utána egyik éjjel 20 percenként volt fájásom. Azzal még délelőtt hazaküldtek a kórházból, de este meglett a babám.

A szülési fájások erősödnek és/vagy sűrűsödnek, nekem ebből sikerült felismerni.

Könnyű szülést!

2015. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat.:0 Csak azt az egyet nem ertem, hogy miota lefekudtem miert multak el a fajasok, mikor 6 oran at tartottak.
2015. jan. 5. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert még nem a szülési fájások voltak. Hívhatjuk jóslófájásnak vagy szülés közeledtének is, a lényeg, hogy a szervezeted készül már a közelgő szülésre.
2015. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 40+5 volt a nyerő :-P en nagyon sokat kemenyedett, de jóslóm nem volt. Nekem 6 percesekkel indult hajnalban 11 re meglett a lanyom . De 3 órát otthon vajúdtam 5 majd 4 percesekkel mert nem tudtam eldönteni hogy ez az e... De amikor elmentem pisilni véreztem igy tudtam higy ez az :) könnyű szülést :)
2015. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki meg hasonlo helyzetben?
2015. jan. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!