Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Te is megtartottad volna a...

Te is megtartottad volna a helyében a babát? (érdekes történet)

Figyelt kérdés

Nőgyógyászaton vagyok most gyakornok.Jött ma egy 35 év körüli,jól öltözött,csinos kismama,nagy pocakkal.

Az orvos megvizsgálta stb...és kérdezte,hogy elfogadta e már a családja a helyzetet?!

Kérdeztem,hogy milyen helyzetet?Az orvos rákérdezett a nőnél,hogy elmesélheti e mi történt.

A nő mondta,hogy persze,és már neki is kezdett mesélni.

Sztori:

10 évig volt házas,2 éve már hogy elvált,azért mert hiába próbálkoztak a babával a férjével,nem jött össze.

10 év kezelgetés és minden más mellett,azt mondták neki,hogy soha nem lehet gyereke,bármennyire is szeretné,gyakorlatilag meddő.A férje szeretett volna családot,ezért elvált a nőtől.

Azóta a nő egyedül él.Itt jött a megdöbbentő rész! :O

A nőt tavaly megerőszakolták,ahogy este ment a munkából haza.Nem tett feljelentést,mert úgy gondolta,úgyse kapják el soha a támadóját,kórházba sem volt,mivel meddő és úgyse eshet teherbe.

Igen ám,de valami csoda révén az erőszak gyereket nemzett a nő terhes lett.

El se akarta hinni!Borzasztóan vágyott már gyerekre.Jól él,anyagilag biztos háttere van,jól fizető munkája.

35 éves,nem akart abortuszra menni,hisz talán ez az utolsó esélye egy babára.

Így úgy döntött,hogy megtartja a babát,hiába erőszak eredménye.Boldogan várja,a család már kevésbé.

Nemsokára szülni fog.

Ti is így döntöttetek volna a helyében?Én teljesen ledöbbentem.Azóta is ezen forog az agyam.

Tudom mekkora kincs egy gyermek,nekem is van egy lányom.

De,hogy megtartottam volna e, egy erőszakból fogant gyermeket....hát nem tudom!


2015. jan. 5. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hogy megtartottam-e volna. Mindenesetre én nem mentem àt 10! év alatt fàjdalmas, kellemetlen, lelkileg és fizikailag megterhő kezeléseken, vizsgàlatokon, ezer csalódàson,tönkrement hàzassàgon. Talàn úgy érezte hogy nem véletlenül "kapta" azt a babàt. Én megértem őt. Tàmogathatnà a csalàdja is, mert biztosan szüksége van/lesz rá, még ha nem is làtszik.
2015. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!