Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik babát vártok, a próbálkoz...

Akik babát vártok, a próbálkozás alatt nem ittatok kávét vagy fekete teát?

Figyelt kérdés
Mi már több, mint egy éve szeretnénk babát, eddig nem sikerült. A másik rovatban pedig azzal riogatnak, hogy a teázás akadályozza a teherbeesést. Ti sem ittatok semmi koffeinest? Mi igaz ebből?
2010. febr. 5. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 2 kávét ittam, és egész nap vagy 2 liter teát, mégis első próbálkozásra teherbe estem.
2010. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm! Én a teát nem tudom kihagyni. Angolosan iszom már évek óta, ez a reggeli és esti "szertartásom" része. Nem tudom mással helyettesíteni, de most megnyugtattál, hogy nem emiatt próbálkozunk hiába.
2010. febr. 5. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a teának ehhez. Főleg, ha nem gyógyhatású hanem gyümölcsteákat fogyasztasz. Én hat év után estem teherbe, pedig mindketten egészségesek vagyunk........úgyhogy türelem és ne görcsölj rá nagyon!Akkor biztos sikerül előbb-utóbb!
2010. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én reggeli kávé nélkül el sem tudom kezdeni a napom. Mégis mindkét alkalommal első hónapban sikerrel jártunk és beköltözött a baba a pocakomba :-)))

Úgyhogy ne aggódj emiatt! :-)))


21 hós kislány anyukája+14 hetes kismami

2010. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy ebből mi igaz, és mi nem!

Én ittam kávét, teát, mindent, sőt kispocaklakóm akkor fogant amikor totál nem számítottunk rá! Minden évben van egy egy hetes fesztivál a városban, párommal mindig kimegyünk, és csak ekkor iszunk 1-2 pohár vbk-t... hát a tavalyi úgy sikerült, hogy előtte elég feszült voltam, nagyon sok minden közbejött, és ezen a héten engedtem ki a gőzt és nem csak 1-2 pohárral ittam, és mint utóbb kiderült, hogy ekkor fogant meg az én kis babócám! mint ahogy előtte se most sem iszok, a babával minden rendben van! de ismerek egy párt, ahol a nő a pasit is leszoktatta, sőőőt, megtiltotta neki, hogy dohányozzon, megigyon 1-2 pohár sört, kávét, energiaitalt! azóta sem esett teherbe...

szóval van ilyen meg olyan pl is:)

ja hozzáteszem tervezett baba volt a miénk csak nem hittük, hogy akkor fogan meg, mert akkor már majd' 1 éve próbálkoztunk!!!

27 hetes km

2010. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hoyg szeressétek egymást és ne csak gyerek "csinálás" célzattal szeretkezzetek! A baba csak olyan helyre jön, ahol érzi, hogy szeretben élnek!!!!!!

Sok sikert és kívánom, hogy minnél hamarabb kismama legyél!

2010. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónap alatt sikerült a baba, pedig kávéztam, erősen teáztam(még most is).Szerintem nincs köze hozzá.
2010. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kávéztam,mégis az ötödik hónapban jött össze a baby.

(első stresszmentes hónap volt)

2010. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozás alatt ugyanúgy ittam kávét és teát is, mert a teát én is nagyon szeretem. Nem hinném, hogy összefüggés van.

Csak egy tanács: mi is elég sokáig próbálkoztunk... Nem 28, hanem 30-32-34 napos ciklusaim voltak. Néhány hónap után vettem egy PG53 nevű kis mikroszkópot a gyógyszertárban (2.000 Ft), ami nyálból kimutatja a termékeny napokat. És ennek segítségével már az első hónapban teherbe is estem :)))


Drukkolok Nektek is!

21 hetes kismama

2010. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ittam. A legjobb dolog, amikor megcsinálod reggel, és azt veszed észre 1 korty után, hogy valami miatt nem kívánod. :) Innentől lett gyanús.

A 3. hónapban összejött a baba.

23 hetes km

2010. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!