Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. s. Másfél év próbálkozás...

S. O. s. Másfél év próbálkozás utan sikerülhetett? Van remény? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!már másfél éve probálkozunk a párommal és egy éve volt egy vetélésem,azóta sajnos nem estem teherbe. Pedig mind a ketten egésségesek vagyunk,igaz nekem volt egy méhszáj sebem de azt lézerrel már kezelték!a kérdésem az lenne hogy:múlt hónapban is megjött,és az előtt is de kevesebb ideig tartott és nem is volt rendes...nem olyan alwadt vér szerü...és sokkal wilágosabb!(bocsi ha guszta) és mostanában furcsán érzem magam!émelygek és hányingerem van szinte egész nap,és nem bírom begombolni a nadrágom mert fáj ha ülök,nyomja a hasam!és pár hete néha olyan mintha bele szurnának a méhembe de ahogy jött ugy el is múlik!tesztet két hete csináltam ami negatív lett,ami lehet e attól hogy a hormonkaimmal baj van???soha nem jön meg pontosan,van hogy 25 napra,van hogy 46!nincs minden hónapban peteérésem!a mellékvesék kawarnak be!a dokim szabin wan és félek!mert egy éve is ilyen tüneteim voltak,csak akkor 2hónaposan el ment a pici:-(!szóval a hányinger,nem rendes menzesz,émelygés,szúró érzés,has feszülés és pár napja mell érzékenység utalhat babára attól hogy megjött??? A jövő héten csinálok még egy tesztet, ultra érzékenyet!kérlek segítsetek hogy reménykedhetek e!köszi
2011. aug. 24. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet baba, de lehet más is, pl. ciszta. Menj el orvoshoz - ehhez nem kell a saját orvos, elég bárki akár az SZTK-ban is, ott meg tudják BIZTOSAN mondani, hogy terhes vagy-e vagy sem.
2011. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!hát ezzel egy a probléma!vajdaságban élek pár éve!a párom ide valósi!és itt ezzel a panasszal el mentem dokihoz és azt monda vírus!én pedig mikor meg kérdeztem,hogy ezekkel a tünetekkel?az volt a válasz hogy akkor mennyek el nőgyógyászhoz vagy szedem az antibiotikumot amit ő kiír!itt nem érdemes orvoshoz menni,mert meg állapítsák hogy halálos beteg vagyok,vegyek egy csomó gyógyszert és várjak:-/!hidd el,szerbiától minden jobb!szegedet akarom:-/!de túlságosan szeretem a párom...neki itt van állandó jol fizető munkahelye...!az első babámnál még otthon voltam és ott bár meg ultrahangoztak és akkor tudtam meg h terhes vagyok!itt még ultrahangot sem csinálnak max ha fizetsz és elég sokat!vagy ha a nőgyógyász ír ki!az enyém elég jó doki,mert mindenre figyel meg minden de most nincs itt!csak két hét mulva!
2011. aug. 24. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Esetleg egy terhességi teszt?(Vagy nem tudom,hogy mennyire kivitelezhető akkor ez is felétek!)
2011. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Terhességi tesztet holnap is és jövő héten is fogok csinálni!vérvétellel itt nem csináljak,de veszek pár különböző tesztet és reménykedek!nagyon szeretnénk a babát,és ha idén sem jön össze akkor viszont mesterségeshez folyamodunk!köszi a kommentet,és ha lesz még akkor ki irom majd a teszt eredményét is!de holnap teszt utan a nőgyógyászomat is fel hívom!remélem el érem...!
2011. aug. 24. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd írj!
2011. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!ma voltam dokinál!igaz nem az enyémnél hanem magán rendelőben!volt baba,de nem él :'(!újabb két hónapos babát vesztettem el!a teszt a hormon zawarom miatt lett negatív!abortuszra kell most mennem,mert a kicsi nem szívódott fel!azért köszi a válaszokat!mindenkinek sok sikert,és boldog baba várást vagy babázást!üdw
2011. aug. 26. 09:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez annyira igazságtalan...az akinek lehet nem akarja akinek nem az naphosszat sír...meg értem én hogy ha nem tudná valaki megadni a kicsinek azt amit kell el vetetí és azt is hogy inkabb az abortusz mint az örökbeadás...hisz ha már a kezedben tartod nem akarod oda adni senkinek....de miért nem adatik meg olyannak aki meg adhatna a kicsinek mindent és mindennél jobban vágyik ra???igazságtalan az élet... :-( :-(
2011. aug. 26. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2011. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sya a növéremék 2 és fél éve probálkoztak és sikerült végül nem szabad rá stresszelni én nekem is több mint egy év volt és akkor sikerült mikor már nem is vártuk hogy fog 18 hetes kismama
2011. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!