Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet negatív egy...

Mitől lehet negatív egy teszt, ha van terhesség?! Vagy. Mitől lehet negatív egy teszt terhesség nincs, de a menzesz kimarad?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok??
2015. jan. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- a korai teszteléstől


mitől maradhat ki:

-bármitől

2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. Pajzsmirigy-alulműködéstől, vagy más hormonális zavartól kimaradhat. A teszt (az enyémen az volt) 10 napos babát már kimutat.
2015. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis túlzással a havi vérzés bármitől késhet, a terhesség csak az egyik lehetséges ok. Senki nem gép, akinek szábályos ciklusa van azzal meg történhet, hogy minden különösebb ok miatt akár egy hetet vagy többet is késik. Saját magamra lefordítva a dolgot négyszer történt meg velem, hogy egy hetet vagy többet késett, kétszer terhes voltam kétszer pedig nem.
2015. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A teszt lehet negatív ritka esetben azért, mert a vesék valamiért nem választják ki a hcg-t. De ez tényleg nagyon-nagyon ritka, valószínűbb, hogy korai a teszt, vagy nincs terhesség.

Ha nincs terhesség és nem jön meg, annak sok oka lehet, ahogy előttem is írták, lehetnek hormongondok, de lehet teljesen apró dolog. Nekem kétszer volt ilyen, egyszer két hét késés után megjött, annyi volt a titok nyitja, hogy stresszeltem az esküvőm előtt, az esküvő másnapján meg is jött. Tuti nem voltam terhes, voltam is dokinál 3 nappal korábban, ő mondta, hogy ez van, úgy látja, nemsokára megjön. Másodszor az volt, hogy megérett ugyan petesejtem, de nem tudott kiszabadulni a tüszőből, vagyis nem volt ovulációm, emiatt nem tudott megjönni. Gyógyszert kaptam, amitől megjött a mensim.

2015. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz, és kiderül.
2015. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!