Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes úgy is, ha...

Lehetek terhes úgy is, ha negatívak a tesztek?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így?

Fájnak a melleim,szédülök és hányingerem van.

Görcsöl a hasam,megjött de nem úgy mint általábban.

(véres-barnás volt)



2014. dec. 21. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rá is van írva a tesztekre, hogy igen, lehetsz.
2014. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

3 tesztet csináltam és mindegyik negatív lett.

A nőgyógyászomnál viszont az első hétben mentem ahol még nem láthatnak semmit.

2014. dec. 21. 17:25
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor volt hüvelyi uh,vérvétel.

De a dokim elment és aki most van az nem mond semmit.

2014. dec. 21. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, a terhestesztre is rá van írva. Ha mindhárom negatív lett és megjött, akkor eléggé kicsi a valószínűsége, esetleg próbálj ki többfajta tesztet is.

Nem védekeztetek vagy miből gondolod, hogy terhes vagy?

Nekem pl. nyáron fogamzásgátló mellett nem jött meg egyszer, előtte mindig rendszeresen, óraműpontossággal.

Nekem is fájtak a melleim, szédültem, hányingerem volt és kb. 2 napig baromira fájt a hasam aztán a hasfájás elmúlt. A terhesteszt negatív lett, a következő hónapban viszont már rendesen megjött, azóta is pontos.

Szerintem próbálj meg még egy másfajta tesztet a reggeli vizeletből, ha az is negatív akkor nyugodj meg, de az orvoshoz mindenképp menj el, amint lehet.

2014. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Volt x-epil és clearblue-t használtam még.

A harmadik viszont rossz volt,mivel a kontrol csík se jelent meg.

Nem védekeztünk,igaz kevés ment belém,de azért került,és még ott van az előváladék ha jól tudom,abban is lehet életképes spermium.

Nekem rendszertelen a menstuációm,kétoldalú petefészek cisztám van.

nekem már volt úgy hogy terhesteszt negatív volt,de terhes voltam.

2014. dec. 21. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, amikor PCOS mellett teherbe estem, akkor volt ilyen. Aztán nem lett belőle baba. Viszont a görcsölés a mensitől is lehet, a szédülés és hányinger pedig a PCOS hátterében álló inzulinrezisztencia tipikus tünete, különösen, ha nem tartod a megfelelő hármas kezelést, aminek része a 160 gramm szénhidrát diéta.
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor hogy estél teherbe?Ha nem is volt baba?

Bocsi nem értem.

Betartom a szabályokat.A mensim 17-én elmúlt,de feszül a hasam,hányingerem van,szagoktól hányingert kapok.

2014. dec. 21. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Elkezdődött valami, de végül nem lett belőle baba, így értettem. Valamikor a 7. héten mondták ki, hogy elindult valami, de megszakadt a folyamat.
2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ohh,nagyon sajnálom.

Azóta sikerült teherbeesned?

Remélem baba van a dologban.

2014. dec. 21. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már korábban is volt rá példa, hogy negatívat mutatott, mikor terhes voltál akkor viszont megvan rá az esély. Mindenképp menj majd el orvoshoz, amint lehet.
2014. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!