Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok, es...

28 hetes kismama vagyok, es esrevettem, hogy mostanaban n furcsan gombolyodik a pocim. Volt mar valaki igy? Tobbi informacio lent.

Figyelt kérdés
Pl: ha ulok es utana a hatamra fekszem a hasam kozepen latom gombolyodni a babot. Vagy ha egyik oldalamrol a masikra fordulok, az egyik oldalon puklisabb a pocim. Nem faj nem is erzek semmmit. Nehany masotperc utan elmulik. Ez kemenyedes lehet vagy mi?

2014. júl. 16. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyezkedik odabent a baba. Nekem pl éjszaka mindig a jobb oldalra kucorodott,és arra felé ferde volt a hasam,mikor felkeltem,ő is felébredt és máshogy helyezkedett. A keményedés az,amikor kőkemény lesz a has,és elég kellemetlen érzés.
2014. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jo mar feltem, hogy valami baj lehet.Bocsi, hogy ilyeneket irok, de elso baba, es eleg tapasztalatlan vagyok. :)
2014. júl. 16. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem keményedés, nekem is mindig ezt csinálja :) van hogy teljesen odagyógyul a jobb oldalra, olyankor a hasam mint egy tojás, a bal fele teljesen lapos a jobb féltekén meg tisztán kitudom tapintani a babót, a popsija van nekem ott egyébként :) szóval normális
2014. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ditta323 ***** válasza:

Szia.

Nekem is hol egyik hol a másik oldalamra húzódik a babó és eldeformálja a hasam :)

2014. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. júl. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!