Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdtétek...

Hányadik héten kezdtétek elhagyni az utrogestant? Hány napig használtátok még csökkentett adagban, és nem lett belőle baj, hogy abbahagytátok?

Figyelt kérdés
12+4 hetes vagyok, ma kezdem el csökkenteni. Eddig 3*1-et használtam barnázás miatt(a 9.héten egyszer véreztem is, de az nem derült ki, hogy honnan jött a vér) babussal minden oké szerencsére. De egyszerűen rettegek abbahagyni ezt a gyógyszert, mert félek, hogy baj lesz miatta, másrészt meg egyenesen gyűlölöm,mert lehet hogy pont miatta van ez a minimális barnás folyásom. Mert az után jelentkezik, hogy felrakom a kúpot, és mikor az folyik ki, akkor az a folyásom néha barna. Amúgy nem, de a kúp után néha előfordul. Ti is féltetek abbahagyni?
2015. jan. 7. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én 3*2-t használtam, és a 12. Hétig teljesen elhagytam.Először a délit szüntettem meg, 3 napig szedtem 2*2-t majd a reggelit hagytam el, szintén három nap, és aztán az estit is abba hagytam.Én sokat szedtem négy inszem, és egy lombik után, tapasztaltam ki ezt a három napot..Tudtam ha baj van kb ennyi nap után látom, és akkor vissza növeltem volna az adagot..Ne izgulj, próbáld elhagyni, nekem semmi baj nem lett..17 hKm
2015. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3x2-t használtam a 12. hétig. Mivel előtte 3 vetélésem volt, nagyon paráztam, és fokozatosan kezdtem elhagyni a 12. hét végén. Először a délig vettem le 1-re, aztán az estit, majd a reggelit és így tovább. A dokim szerint nem kell fokozatosan, de én így voltam nyugodt, azt mondta, akkor így tegyek. :) Most más ovis a fiam.
2015. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak elővigyázatból kaptam 5. héttől. 12-ig napi 2x2. 12-13-ig napi 1 szem. Nagyon szédültem tőle, már sírhatnékom volt, amikor be kellett venni, így a dokim nem engedte tovább szedni.

17 hkm

2015. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!