Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsiek! Mostanában ki jár...

Pécsiek! Mostanában ki jár dr. Labossa Gusztávhoz?

Figyelt kérdés
Vélemény, és ára?
2014. dec. 9. 20:09
 1/1 anonim válasza:

Sziasztok!Tudom, hogy már kicsit régi a kérdés, de hátha valaki erre téved még most is mint én.


A Labossa doktorral nekem is volt (kb. 2 éve) személyes tapasztalatom, elsőre nagyon kedvesnek tűnt, de sajnos hamar csalódnom kellett benne.


Manapság már csak azokkal foglalkozik igazán akik vagy régi betegei(mielőtt bárki betámadna: nem kétlem, hogy velük aranyos) vagy olyan kórképpel érkeznek amik számára érdekesek. Gondolom ez utóbbi azért lehet, mert a teljes kiégés széléről mindig ezek az esetek húzzák vissza, mert polírozzák az egóját, hogy mekkora ember.


Szakmailag ez tényleg szép teljesítmény, hogy komplikált terhességeket tud sima üggyé varázsolni, de azért a "mezei beteget" se kezeljük már félvállról, mert ami elsőre apróságnak tűnhet az valójában nem mindig az.


Az is feltűnt vele kapcsolatban, hogy aki nem szimpatikus neki azzal a stílusa finoman fogalmazva is nem túl kedves...aki pedig nem az új gazdag sorról érkezik azzal rendesen lekezelő...ez nem engem érintett (na nem mintha annyira pénzes lennék)de láttam hogy a tőlem szerényebb körülményekkel rendelkezőkkel milyen.


Sajnos nekem ez volt vele a tapasztalatom...ezt a véleményt nem a harag szülte csak az őszinteség.


Nekem nem ártott, nem ő volt az orvosom, de láttam amit láttam és sajnálom, hogy egy ilyen nagy tudású és egykoron sokak által kedvelt ember így kifordult magából.


Remélem egyszer elolvassa a róla írt -nem elfogult- véleményeket és elgondolkozik azon, hogy miket érdemes ezekből leszűrni vagy megfogadni.


Kár hogy egy jó szakember csak azokkal foglalkozik akikhez kedve szottyan....vagy ha nem érdekli már a dolog akkor képezze ki a jövő generációját, mert kellenek a lelkes és jó szakorvosok a klinikára, mert a kiégettség nem túl bizalomgerjesztő egy ilyen helyen ahol életeket segítenek a világra!

2020. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!