Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen csak 8 mm üres...

7 hetesen csak 8 mm üres petezsákom van, doki szerint 5 hetes. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm 2014 nov. 18-án volt, általában 30-32 naposak a ciklusaim. dec. 18-20-ra nem vártam, nem is jött, viszont az akkori tesztem negatív lett. Rá egy hétre teszteltem nagyon halványat, csak fénynél, úgy fordítva látszik, újabb hét múlva nem túl erős, de egyértelmű pozitív. Tegnap (2015 jan 6.) voltunk orvosnál, hüvelyin is nézett, de csak egy 8 mm-es üres petezsák látható! Nagyon el vagyok keseredve! Második babóm lenne, elsőnél már a menszi elmaradásakor pozit teszteltem, most nem is voltam nyugodt, amiatt hogy ilyen lassan termelődik a HCG :( mondtam a doktornőnek, hogy csak 6 hetesen lett igazi pozi tesztem, az sem olyan erős, mint a kontroll csík, de jól látszik. Azt mondta, Ő még nem mond semmit, egy hét múlva ismét megnéz, lehet, hogy később fogant. Szerintetek van esély, hogy babó legyen belőle??? :(

2015. jan. 7. 17:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Könnyen lehet, hoyg közvetlen a menzesz ideje elött lettél terhes és akkor még nem lehet látható magzat. Ezt mutatja az is, hogy kevésbé erös a teszt eredménye is.


De légyszíves, hasznßalj rendes szavakat, a "babó" olyan hülyegyerekes, nem felnött emberhez illö

2015. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na...erre mondjuk nem számítottam, hogy az első válaszoló lehülyegyerekez...Te sehogy nem becézed a gyerekedet? amúgy én sem így szolítom, csak most így jött...azért köszi...
2015. jan. 7. 18:09
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy később fogant, ez a gond. Nálam volt, hogy 26. napon fogant, vissza kellett mennem 2 hét múlva, akkor már rendesen látszott.

1-nek: nem felnőtt emberhez méltó, hogy nem olvasod át, hogy mit és hogyan írtál le. Ha nem tetszik kérvényezd, hogy írjanak szótárt a gyk-n, hogy mit szabad használni és mit nem.

2015. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi, Utolsó! :) hány hetes voltál amikor láthattad az embriót?
2015. jan. 7. 18:19
 5/24 anonim ***** válasza:

Megértem hogy aggódsz de nem csak az számít hogy most milyenek a méretei hanem az hogy mennyit fog fejlődni pl. 2 hét alatt.

A doki jól mondta még nem lehet tudni mi lesz,lehet később fogant,ezt megfogod tudni ha legközelebb mész dokihoz.Ha akkor sincs még embrio akkor már lehet izgulni.

2015. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 6 hetes voltam menszi szerint, még nem látszott semmi, 2 hét múlva már látszott.
2015. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel 2hét volt,másodikkal 8nap volt,a harmadikkal majdnem 4hét a lemaradás.Az utóbbit el akarta vetetni a dokim,mert szerinte annyi külömbség nem lehet,8+6hetesen volt5+1 hetes.Váltottam osvost és mire mentem az újhoz 2hét múlva már volt szivhang is,azóta 18hetes izgő-mozgó pocaklakó.Később volt a peteérés,ennyi.Szerintem nálad is ez lehet.
2015. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiamnál pont ez volt. 8hetes terhes voltam a mensi szerint, gyakorlatilag csak 5hetes. 1-2hét múlva ismét megnézték és szépen fejlődött, csak ugye 3hét elmaradása volt egész terhesség alatt. Nekem mondjuk 36-42napos rendszertelen ciklusaim voltak. Később fogant... Ennyi. Azóta 18hónaposan makk egészséges. A terhesgondozásomat is az uh-hoz igazították és az alapján kellett a heteket számolnom.

Még annyi, hogy a kimaradt mensi után ha jól emlékszem 2héttel lett pozitív a teszt.

2015. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt hogy augusztus 5.en volt az utolso mensesem.oktober 6.an voltam orvosnal.es en 9hetes terhesnek kellene lenni menszesz szerint.de azt tudom h +- 2het mert menszeszkor nem esel teherbe vagy legalabbos keves az esely.es hat 2hettel fiatalabb voltam mint menszesz szerint. Szovall nem 9hets voltam hanem 7. De ez nem gond ;) majd ugyis valtozik meg amikor nol a baba mert baba meret szerint nezik.
2015. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Elozo voltam.a doki azt mondja biztos nem jol emlekszek az utolso menszeszemre,jobban tudta nalam h en nem jol mondtam:)
2015. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!