Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 idős terhes vagyok, üres...

7+5 idős terhes vagyok, üres a petezsákom,31 napos a ciklusom. Szerintetek van remény? Jövő szerdára rendelt vissza a doki, hátha lát majd valamit.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok remény.
2012. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát... ha visszahívott kontrollra, akkor talán valamicske van még, de túl sokat én sem mondanék.

Nekem a 6. héten már volt szívhang, 7. héten már szokott lenni. Esetleg ha kitolódott a peteérésed és valójában később fogant, mint ahogy az utolsó menzesz alapján "kellett volna". Reméljük!

2012. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Huhhh... Hát köszi. :(

És tudja valaki, hogy ha "üres" marad, akkor mi a dolgok menete?

2012. ápr. 3. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedhez is írtam már! Szerintem van remény! De ha mégsem sikerül akkor sem kell csüggedni! Biztos megvolt az oka rá! Sajnos az élet ilyen!
2012. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom most minden ilyen jellegű válasz fáj neked,de nincs sok remény.7 hetesen már van fej,kezdetleges test,szív ami működik és a végtagok kezdeményei.Ha üres a petezsák akkor a petezsák tartalma,vagyis az embrió felszívódott.

Ilyenkor várni szoktak hátha magától kiürül a szervezetből,vagy esetleg menstruációt elősegítő gyógyszert adnak,hogy a vérzéssel együtt leváljon a nyálkahártyáról a petezsák.

Van,hogy ezek nem segítenek akkor befejező abortuszt csinálnak,vagyis egy belső tisztítást műtétileg.


Sajnálom..:(

2012. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van remény! Nem akarlak hitegetni, de nagyon nem szeretem az ilyen válaszokat. 7 hetesen nekem sem volt semmi, rá egy hétre pedig egészséges 6 hetes terhesnek számítottam. Csak később fogant!
2012. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság Veletek?Írj mi történt megmaradt a babó?

Szép napot az egyik korábbi válaszolód:)

2012. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek!

Minden rendben van, szerdán 13 mm-es magzatot láttunk, szívhangot hallottunk. Ez 7+4 hetesnek felel meg, pedig már 9 hetes lennék majdnem.

Remélem ez jó tanulság és remény mindenkinek, aki ilyen cipőben fog járni.

Köszönöm a bátorítást mindenknek!

Egyébként nem nagyon értem, azt mondta a doki, hogy nem bújhatott el, olyan nincs, hanem egyszerűen később fejlődött bele. Mindenesetre jó nagyot nőtt 1,5 hét alatt. :) Csak így tovább:)

2012. ápr. 15. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

Nagyszerű hír:))

Vigyázzatok magatokra minden jót,egy három gyerkőcös és 15 hetes kismama

2012. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!