Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen pulzáló 2mm-es...

6 hetesen pulzáló 2mm-es embriót láttunk magánrendelős UH-ban, egy hét múlva jelentkeztem az SZTK-ba, és 7 hetesen ott már üres petezsákot látott a doki, van remény?

Figyelt kérdés
Lehet gép miatt, vagy ne reménykedjek? Elvileg 10mm-es kéne legyen a babó, az látszik bármilyen gépen, nem?A húgyhólyagom tele volt, ezért megnézte hasi UH-val is. Az esélyekre, hogy egy hét múlva látunk valamit 2%-ot mondott. Nem fáj semmim, nem szúr a hasam, nem vérzek, nem görcsölök. Missed ab??
2011. márc. 6. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia remény mindig van. Én a helyedben keresnék másik orvost is, hogy Ő is nézze meg. Nálam sajnos ugyanígy volt ahogy nálad, mondjuk az Én orvosom nem várt 1 hetet. 2-3 napon keresztül naponta vizsgált és végül a 4. napon 5 orvos azonos véleménye alapján missed ab. lett a vége.

De mostanra újra kismami vagyok. 11 hetes

Fel a fejjel.

2011. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Felkészültem a lehető legrosszabbra, csak néha eszembe jut néhány ilyen reményt keltő gondolat, bár tisztába vagyok, hogy nem sok esély van rá. Természetes úton nem lehet gyerekem, így nagyon megvisel, hogy megint újra kell kezdeni a lombik kezelést, de természetesen nem adom fel.

Neked pedig őszintén gratulálok!

2011. márc. 6. 09:39
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
az a mervado ha ugyan azzal az uh geppel neznek meg...sajnos nem minden gep ad pontos adatot...gondolj csak bele hogy egyeseknel akar fel kilot is "csal" a gep amikor a sulyat saccolja...a remenyt nem szabad feladni de viszont fel kell keszulni a legrosszabbra is...
2011. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 6. 10:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnál elmenni esetleg fizetős UH-ra?Ott igazán profi gépek vannak(ha bp.-i vagy pl. az Istenhegyi Géndiagnosztika Centrum,vagy a Magzati Diagnosztikai Központ.
2011. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, sőt nekem a 7 hetesnél semmit sem láttak. aztán harmadjára azzal a géppel, amivel először nézték ott volt!! nehéz erre neked látatlanba választ adni, hogy mi lesz, hiszen 2 különböző géppel nézték, lehet, hogy eltérő az érzékenységük. ugyanakkor az orvos ismeri a gépet, és nem nagyon biztatott. ez az ami nem jó hir, de reméljük, hogy téved.
2011. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Nyugi! Ugyanígy jártam! Csak nálam hétfőn még látták a babát akkor szerdán egy másik doki már nem..Én is másik UH gépen lettem megnézve és ennyit jelent! Te csak bízz továbbra is, nekem is ott volt a törpe, csak az az Uh gép nem volt jó, vagyis nem volt annyira jó, mint a másik...Másnap visszarohantam az előző dokihoz, és ő ugyanúgy látta az én picurimat :-) Szóval imádkozz és csak pozitívan, ott van az a pici, bízz benne!!!!!!!!!!!!!!!!NAgyon szorítok érted, tudom min mész keresztül!! Kitartás, ne add fel soha a reményt!

2011. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat. Igazából szerintem már elhalt ez a terhesség, már nem érzem a puffadást, nem érzem a hasam, sőt tegnap elkezdtem barnázni is, igaz nagyon kevés de barnázás. A hasam meg mensi szerűen fáj. Arra gondoltam, hogy mivel lombik, így tudjuk nem lehet kisebb mint ami papíron van, tehát akármilyen géppel nézték valaminek látszani kellett volna. Most már holnapig kibírom, görcs még mindig sehol sem fájás, így bízunk a Gondviselésben! Megírom mi lett a vége! Köszönöm még egyszer!
2011. márc. 9. 07:48
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
A barnázás és a mensiszerű fájdalom nem elsősorban azt jelzi, hogy elvesztetted! A mensiszerű fájdalom amikor nyúlnak a szalagjaid, a barnázás pedig, így emlékszik a szervezeted a menstruációra. Bizakodj, hogy rendben van minden! Nekem is 7 hetesen volt barnázásom, nem is igazán értettem, hogy hogyan lett pozitív a tesztem, amikor menstruálok? Amikor nem tudtam még, hogy benn van a pocakomban a kislányom tömörfa szekrényt is emeltem, mert épp költözködtünk! Majd írd meg, hogy mi volt! Drukkolok! 3 éves nagylány anyukája.
2011. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, annyira aranyosak vagytok!

Most már holnap többet tudok, és megbeszéltem a férjemmel, hogy bármit mondanak holnap a vizsgálaton megnézetjük magunkat máshol is. Tud valaki jól felszerelt nőgyógyászatot az Örs közelében? Hálásan köszönöm a biztató szavakat!

2011. márc. 9. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!