Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most készülünk 4 D ultrahangra...

Most készülünk 4 D ultrahangra 21 hetesen. Tudnátok képet mutatni mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
2x szeretnénk majd menni, szóval később is akarunk majd egyszer. Szerintetek már érdemes 21 hetesen menni? 21-25 hét közötti képeket mutatnátok nekem? Köszönöm! :)
2015. jan. 7. 19:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia, igen érdemes mindenképp, épp tegnap voltunk 4D genetikai UH-n, zseniális volt, úgy megnéztek mindent hogy meg is lehet nyugodni, és meg tudták mondani a nemét, amúgy 12 hetes voltam..
2015. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, engem is érdekelne. Mi nem tudjuk még a nemét, és ezért mennénk elsősorban.
2015. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi sokszor voltunk (más okból, de akkor már rá is ránéztek :) Teljesen kiment a képből a 26. hétre, onnantól kezdve értelmes kép már nemigen készült, nem is értettem, miért ajánlotta más, hogy onnantól látványos, nekünk onnantól lett kevésbé az :)


12. héten: [link]



20. héten: [link]



26. héten: [link]

2015. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez 28 hetesen volt :) a másikat nem találom de az kesobb volt 32 hetesen azt hiszem :) mi is 2x voltunk. De a 32 hetesen nem látszik sok minden mert eltakarta magát a kezével mármint az arcát :/ :)

2015. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: a nemét a 12. hetin már megtudtuk :)
2015. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Enisnmost megyek jovohet kedden 21 hetesen.nagyon varom,mi is akkor tudjuk meg a nemet,es a parom is latni akarja,es az uh-kra nem engedik be :(
2015. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Boldog babavárást!

2015. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
(Tudom, off, de kikívánkozik: olyan nincs, hogy a kísérődet az uh-kra nem engedik be. Jogod van egy kísérőhöz, akármit is csinálnak veled!!!)
2015. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg higy lehet hogy nem mehet be ? Hol laksz ? :) velem minden uhra bejött a párom :)
2015. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kotelezokre jarok es azt mondtak h ott a kismamak jonnek ki meg mennek be.vetkoznek.es nem lehet :( hatvani korhazba jarok.pedig direkt kerdeztem h bejohet e a parom.nem doktor ur nem engedelyezi.pedig hasi uh volt
2015. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!