Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen elmehetek 4D...

14 hetesen elmehetek 4D ultrahangra?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 18:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Felesleges.
2014. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Akkor mész, amikor akarsz, mivel fizetsz érte, megcsinálják :)

Amúgy nem tudom, miért mondogatják sokan, hogy felesleges, ha pl. azért megy valaki, mert a nemét szeretné megtudni, akkor nem felesleges, 4D-n már megmondják ennyi idősen. Én is ezért akarok menni 15 hetesen, nekem is mondogatják, hogy de akkor még felesleges, mert még nincs olyan baba kinézete, de engem még nem is az érdekel, hanem hogy mi van a lába közt :)

2014. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
en is a neme vegett szeretnek elmenni..:) Akkor ezek szerint elmehetek..:)
2014. dec. 13. 19:11
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
elmehetsz ha akarsz de sokkal élménydúsabb a 23-30 hét között menni.
2014. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Én is megyek! :) Jövőhéten l5 hetesen! És szintén a neme miatt! :)
2014. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
felesleges szerintem is
2014. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem bántás ne haragudjatok de miért ennyire sürgős a neme hogy nem bírtok ki még pár hetet ha már annyi pénzt kifizettek? Sokkal látványosabb

De végülis a ti dolgotok nem akarok bele szólni csak nem értem

2014. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

El , persze, nem csak egyszer lehet elmenni.Ilyenkor még ráfér az egész baba a képre, nem csak egy része,nagyon is jó. Teljes babaforma, nekem megmondták a nemét is már ekkor.

Én a terhességeim alatt havonta 1x elmentem 8x voltam egy terhesség alatt, aztán a másodikkal is. rengeteg magzatképem van a gyerekekről, van közvetlen a szülés előtti napokból is.Minél nagyobb a baba,annál kisebb része fér a képen, de persze az arca annál szebb már. Megvan a maga érdekessége a korai képeknek is, és annyiszor mész ahányszor gondolod. Attól mert most elmész, megnézed , megtudod a nemét, attól még el lehet akkor is amikor már nagyobb.

2014. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
5-ös vagyok! Mi kupont kaptunk amit a 17. hétig be kell váltani! És így fele áron mehetünk! Nem felesleges megtudni sem a nemét, sem pedig azt hogy minden rendben van-e! Nekünk a második babánk, és az elsőnél is kétszer voltunk (16, 26 hetesen)! Arról nem beszélve hogy az sztk-s uh-kból én semmit nem látok, csak a monitor hátulját! 4d-n meg pont azért mert fizetsz mindent megmutatnak. Aki megteheti menjen akkor amikor akar!
2014. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-esnek: egyszerűen csak hajt a kíváncsiság. Én nagyon türelmetlen vagyok, nem bírom, ha nem tudok valamit, és amint lehet, meg akarom tudni, ilyen a természetem. Ha van rá lehetőségem, hogy a 18. hétnél előbb megtudjam, hogy kisfiú vagy kislány, élek vele. Nem vagyok gazdag, de őszintén szólva nem is igazán vág földhöz ez az összeg, akkor meg miért ne? Ha nem engedhetném meg magamnak, nyilván kivárnám, de így nem szeretnék olyan sokáig várni, csak ennyi :)

2-es voltam.

2014. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!