Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen érdemes már 4D...

18 hetesen érdemes már 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak mozizni szeretnétek, akkor nem. Mi 23 hetesen voltunk és még az sem volt az igazi. Egy képünk lett végül, mert a többin nem igazán kivehető a baba. Nem is elég husik még ilyenkor. De csak ekkor volt lehetőségünk menni.


Az első babával a 26. hét környékén voltunk, na az már nagyon jó volt. Szép képeket tudott csinálni a szonográfus.

Ha kibírjátok, akkor a 26. hét előtt szerintem ne menjetek. :)

2014. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél látni. Ha bármit akkor persze. Ha azt szeretnéd hogy baba formájú legyen, babapofis, kis husis, kb olyan forma mint mikor meg fog születni akkor nem. mi a 29. héten voltunk, kicsit már kevés volt neki a hely és csak pár jó képünk lett, de azon szépen látszik a pofija, szája, orra szemei ujjacskái :)
2014. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Még a vége felé is szeretnénk menni majd, csak a párom sajnos lemaradt a 12 heti ultrahangról és legközelebb csak 20 hetesen kell mennünk. És szeretném , ha ő is látná a picit, sajnos úgy dolgozik, hogy napközben nem nagyon tud vizsgálatokra jönni velem. És én is kíváncsi vagyok, pl a nemére, meg szeretném látni, mert 12 hét és 20.hét között semmilyen más vizsgálatra nem kell mennem, most vagyok a 15 héten és még nem érzem a babát mozogni, szóval kicsit meg is nyugtatna, hogy minden rendben van vele, ha látnám.

2014. dec. 12. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
19 hetesen voltunk, mert az sztk-s rendelésen nem tudták megmondani a nemét, én pedig nagyon szerettem volna már tudni. Jó élmény volt. Persze mentünk később is, az már igazán babás volt.
2014. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Mi voltunk 17hetesen,aztán 30hetesen. Ég és föld a kettő :D

Arra jó a 18hetes 4d,hogy esetleg megmutassa herceg,vagy hercegnő,illetve,hogy minden rendben van-e. sajna másra nem mert nagyon-nagyon vékonyak még olyankor :)

38hkm

2014. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, legalább tökéletesen látod, hogy minden rendben van vele, alaposan megnézik, komplett genetikai uht csinálnak. Ami azért sokkal fontosabb, mint egy jó babamozizás...
2014. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,főleg ha még mentek majd később.

Mi most voltunk,akkor voltam 16hetes 5napos.Szuper volt.40db képet készitett a hölgy róla,nagyon aranyosak lettek,olyan pózókba volt,hogy hihetetlen... :) Itt megerősitették azt,amit a 12.héten mondtak,hogy kislány :)

A28.hét körül mi is megyünk még egyszer.Az elsőnél is 2x voltunk,16 hetesen,meg 28.

2014. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi pont ma voltunk, hétfőn töltöm a 28. hetet. :) Nagyon nagy élmény volt, örülök, hogy idáig vártunk! Most már gyönyörű volt a kis arca, husis volt, igazi babás! :) Mosolygott, grimaszolt, nyitogatta a szemeit. :) a G1 intézetben voltunk, az 50%-os kuponnal 7500-ért, és gyönyörű képeket kaptunk, kb 30 darabot!! Plusz a dvd ugye! Szerintem legalább a 26. hétig érdemes látni, addigra "megbabásodik". :))
2014. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!