Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a méhlepény a mellső...

Akinek a méhlepény a mellső falon van az gyengébben érzi a magzatmozgást egész terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig kevésbé volt érezhető, sokszor paráztam is, de később iszonyat beindult.
2015. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogyan vannak azok akiknek a fundusban, vagy a hátsó falon tapad. Nekem is mellső fali volt 17 hetesen éreztem először (tény hogy nekem kimaradt a simogatás, buborékpukkanás, kaparászás, pillangószárny rebegtetés érzés én már csak a kifejezett rúgásokat éreztem), de nem mondanám, hogy gyenge lett volna, a legtöbbször a csillagokat láttam egy-egy ütése rúgása után.
2015. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem! Én 17 hetesen éreztem elöször mozogni. Pontosan úgy ahogy egyik válaszadó megírta,egyből kis rúgásokat éreztem,semmi pukkanás és társai:)

És nekem is volt,hogy 1-1 rúgásától beza csillagokat láttam:))

2015. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első babámat 15, második babát 13hetesen éreztem először.és végig nagyon éreztem félidőben pedig már látszott is.ugyhogy nálam ez nem igen jött be..
2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de egy laikus kismama meg tudja állapítani az uh képekből, hogy mellső vagy hátsó falon van-e a lepény?


A dokim sosem mondta, nekem meg sosem jutott eszembe megkérdezni.


Köszi.

2015. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mi nem tudjuk megállapítani. :) Én még sosem tudtam lepényt beazonosítani se a képernyőn, se a nyomtatott fotón. Viszont van olyan leletem, amire rá van írva, hogy milyen fali a lepény. Esetleg pörgesd át a papírjaidat, hátha...
2015. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Okés, köszönöm #6! :)
2015. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Első, és most a második babámmal is az első falon a méhlepény. 3 dokinál voltam (az állami, vagy mi, nem tudom nálatok h hivják :) , a privát, és akinél szülök majd. ) Nálunk mondják is, meg a leletekre is ráirják h hol helyezkedik el a méhlepény. Esetleges császárnál nagyon óvatosan kell műteni, nehogy belevágjanak. A privát doki akinél voltam genetikai ultrahangon, ő adott CD-t , rajta több ultrahangos video a babáról, és azon látszik a méhlepény, egy nagy kerek lapos árnyék, ami néha takarja a babát :S

Barátnőmnek a 15-16 héten már úgy mocorgott a babája(?), h állandóan fújtatott, meg h milyen kellemetlen/fáj. Neki a hátsó falon van a méhlepény. Kövezzetek meg :) de én nem hiszem h az a buborék pattogás, pillangószárny rebegtetés és társai,az a baba. Én éreztem olyat (ugyanolyat!!!) 2 évvel a szülésem után is. ( nem voltam terhes :P ) XD

Ekkor jöttem rá, h az amit én sokszor a baba mozgásának véltem, igazából bélmozgás volt. Pedig megesküdtem volna rá, hogy egy pillangó! :D

ha a 2 terhességem alatt különböző helyen tapadt volna meg a méhlepény, lenne viszonyitási alapom. De erről lemaradtam :S

A 17. héten tartok most, pillangó és társai jelentkeznek néha, de én a rugás-szerű magzatmozgást várom. És akkor ezek szerint, amit irtok, nem lehet kevésbé érezni a mozgást (nem félidőre gondolok, hanem egész végig) mint azok akiknek máshol helyezkedik el a méhlepény. Hurrá :D Köszi! ;)

2015. jan. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!