Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha levalik a mehlepeny verzess...

Ha levalik a mehlepeny verzessel jar mindenkepp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg nincs problemam, de erdekelne hogy ha pl levalik a mehlepeny akkor az jar e mindenkepp verzessel?

Hallottam olyat h nem minden esetben van mert a ver a mehben is maradhat.

Korabbi hasfajas miatt erdeklodnek..kicsit beparaztam.

Azota a baba mozog rendesen, hasfajas sincs..kb egy hete ereztem eros hasfajast amit nem tudtam hova tenni de elmult par ora elteltevel.

Ha levalik akkor ugye a baba se mozogna annyit mint korabban?

Akinek van ilyennel kapcsolatban tapasztalata irjon!

Koszonom

28hkm



2014. nov. 18. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp jár vérzéssel, hisz nagy erek nyílnak meg. A kérdés az, hogy merre megy a vér, a hüvely felé, vagy bent gyülemlik fel, és majd egyszerre távozik. A baba sem mozogna annyit, és te sem, ha tényleg leválik. Kis hasi fájdalom természetes 30. hét felé közeledve. Ne láss rémeket!
2014. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi! Aranyos vagy!

Akkor megnyugszom!

Sajnos nem kis fajdalom volt..de elmult es ezert nem is rohantam a korhazba vele..azota mindent rendben erzek, a baba is mozog rendesen erosen!

Megegyszer koszi a megnyugtato valaszt!

2014. nov. 18. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig van vérzés.
2014. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha benn is marad a vér, alvadt vér távozni fog. Ez a leválás mértékétől függ. Nagyon-nagyon ritka, hogy leválik és semmi vérzés nincs (se piros, se alvadt)...akkor az olyan kis mértékű leválás, hogy nem is érdemes vele foglalkozni.


A legtöbbször ez magától "visszanő" illetve a baba visszanyomja, ahogy egyre nő a nyomás belül. Bár a te korodban szerintem ettől már egyáltalán nem kell tartani.


Max akkor, ha eleve rossz helyen van megtapadva, vérellátási gondok vannak vagy ilyenek. De csak úgy leválni nem fog magától.

2014. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt!

A lepenyemmel semmi gond nincs, csak megfordult a fejemben ez az egesz. A lepenyem erosen a hatso falon tapad nem melyen hanem az uterushoz kozel!

Mar nem sok van, es ilyenkor aggodom de nem tudom miert pedig semmi okom ra, de mindenen parazok.

Koszi mindenkinek a segitseget!

2014. nov. 18. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!