Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5és fél hetes terhes vagyok/vo...

5és fél hetes terhes vagyok/voltam.2 napja látták uh-n aznap este elkezdtem vérezni rozsaszínesen, visszamentem a dokihoz és már nem látták, nem mondtak semmit . Szerintetek elment a baba?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen is, hétfőn kell visszamennem. Azota is vérezgetek de nem görcsöltem/görcsölök.
2015. jan. 10. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit írtak a papírra?
2015. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A mostanira ez:

Vizsgálat modja: A-TAS

Nagysága : 62x26mm

Uterus űr alakja:szabályos

Endometrium vastagsága:4mm

Szerkezete:normális

Ehhez azt irták hogy kismedence uh-vizsgálat

Az elöző:

A petezsák alakja: S-szabályos. Szivműködés sejthető

Mérete:13mm

Elhelpezkedése : a méh üregében

Ehhez meg koraterhességi...

2015. jan. 10. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azert nem mondott semmit a doki, mert meg nem tudja. Var. Attol meg elmondhatta volna az eselyeket. Ezert kell a vervetel, megnezi a HCG szintjet. Sajnos 50-50% az esely, de az elhuzodo verezgetes nem tul jo jel.

:(

2015. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég bunkó is volt az orvos.. :/ remélem megmarad, csak reménykedni tudok addig :(
2015. jan. 10. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
addig is szedj magnéziumot és pihenj!
2015. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége mert szerintem a 4 mm vastagság édes kevés
2016. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!