Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen bevéreztem...

11 hetes terhesen bevéreztem és azóta barnás-feketés váladékozásom van, 0akinek volt ilyen az írjon legyen szíves, hogy ez normális-e és meddig tartott nála?

Figyelt kérdés
A haematoma a méhszájam mellett van és 53*18 mm-es ami elég nagy, nagyon aggódok.Most 14 hetes vagyok, de nagyon aggaszt a hol kisebb, hol nagyobb fekete alvadt vér darabok.

2015. jan. 10. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt miért egy fórumon kérdezed meg, miért nem a kezelőorvosodtól?
2015. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán egy orvost kéne felhívni, a vérzés sose normális.
2015. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadárkodni de amikor nekem ez volt én elvetéltem, persze nem azt jelenti,hogy te is, szerintem menj be a korházba sürgősen ott tudnak segíteni és ne a neten szórakozz,.
2015. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én olyanokkal szeretnék beszélni, akiknek van vagy volt haematomájuk, orvossal többel is beszéltem természetesen, de mindenki mást mond, többször néztek uh-on is, nem vagyok hülye, hogy a neten akarjak erre választ kapni, csak érdekelne, hogy a sorstársaim hány hétig barnáztak vagy hány hét alatt múlott el a haematomájuk.
2015. jan. 10. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen volt pont a petezsák mellett, szóval nálam még nagyobb volt a veszély. Elég nagy is volt. Én utrogestant kaptam, amit a 13. hétig kellett szednem, mert állítólag a progeszteron hormon felelős azért, hogy a terhesség elején a méhnyálkahártya ne váljon le, de sok nőnél nem termel a sárgatest elegendő progeszteront, ezért szoktak adni pótlásként például utrogestant. Nekem 2 nappal rá, hogy elkezdtem szedni a tablettát, elmúlt a vérzés. Egészséges kisfiam született.
2015. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 hetesen már el kell, hogy kezdje a progeszteron termelést a méhlepény! Ilyenkor már tablettát nem szoktak adni. Szerintem pihenj sokat és szedj magnéziumot! Az jó szokott még lenni.
2015. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért kapom még a progreszteront, hogy támogassa a lepényt, hogy ha esetleg egy része le is válna akkor azért legyen elég sárgatesthormon. haematoma mellett van aki a 16-18. hétig is szedi
2015. jan. 10. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, nelem mindket terhessegnel volt hematomam. Eloszor a 12. heten, ami par napig tarto verzessel jart. Masodiknal pedig a 14. heten, ami egy honapig tartott. Hol vereztem,hol barna jott, hol fekete darabos. Kikeszultem mar a felelemtol, de aztan minden rendben lett. Nyugi, fekudni kell sokat, kimelo uzemmodban csinalj mindent. Nekem a c vitamin is segitett.
2015. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hátha vki olvassa majd még, végre eltűnt a haematomám 7 hét alatt, sokat pihentem és sok rutascorbint meg homeós bogyókat beszedtem. remélem, hogy most már minden rendben lesz
2015. febr. 11. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!