Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-24 hetesen mennyit kell...

23-24 hetesen mennyit kell érezni a magzatmozgást egy nap?

Figyelt kérdés

Már a 15. hét óta érzem. Kb a 17. hét óta napi rendszerességgel. Ma viszont csak reggel éreztem egy kicsit. Tegnap is alig mocorgott. 2. baba.

Elsőt a 20. hét óta érzem.

Ilyenkor még nincs olyan hogy ennyit meg annyit kell mozognia ugye?


2015. jan. 10. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 23-at két babával, első terhesség. Nem egészen 22 hetesen mentem be a klinikára, mert egész nap nem éreztem őket mozogni. Nagyon kedves, fiatal doktornő volt az ügyeletes, ő azt mondta, hogy neki még 26 hetesen is volt ilyen napja, most még van bőven helyük mozogni. Az UH-n is jó volt látni, hogy mozognak ők, nagyon is, csak én nem érzem. Ugyanakkor azt is mondta, hogy ha ilyen miatt megijedek, nyugodtan menjek be a klinikára és ellenőrzik őket, pár perc az egész.


Számolós dolog még egészen biztosan nincs ebben az időszakban!

2015. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!