Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elszámolták a heteket vagy...

Elszámolták a heteket vagy nagyobb a baba mérete?

Figyelt kérdés

Azt nem igen gondolom, hogy elszámolták a heteket de nem értem ezt a dolgot.

24 hetes vagyok. Elvileg a méhem a köldököm vonalában van. De én kb 2 hete már teljesen fent érzem mozogni a babát. Már szemmel is látható a mozgása ha figyeljük, kézzel meg végképp érezhető.

Már a 15. hét óta érzem mozogni.

Az a kérdésem, hogy ha a méhem a köldököm vonalában van akkor miért érzem teljesen fent mozogni a babát? Nagyobb lehet a normálisnál?

Második baba az első is nagyobb volt.


2015. jan. 11. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

25 hetesen nekem már jóval a köldököm felett volt volt a méhem, mert abban az időben hirtelen több lett a magzatvizem (akkor voltunk 4d-n és a szonográfus mondta).

Lehet hogy neked is hirtelen nőtt a magzatvíz mennyiség és azért érzed a babádat fent mozogni. Ettől még egyáltalán nem biztos hogy nagy baba lesz.

2015. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, a koldokom felett en is ereztem neha, szinten aggodalmaskodtam, hogy ez normalis-e. Most voltam vizsgalaton, egyaltalan nem mondtak, hogy a baba nagyobb lenne, vagy tobb lenne a magzatviz. A szonografus egesz fent, az oldalamnal is mozgatta a vizsgalofjet, magasabban a koldoknel. Ott volt a baba laba. Semmi olyat nem mondtak, hogy ez nem normalis.

Szerintem ne aggodj. En a 16 hettol erzem mozogni, koranak megfelelo a nagysaga.

2015. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!