Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen jelentetté...

Hány hetes terhesen jelentettétek be a hírt a családnak, barátoknak, munkahelyen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok terhes, nem is voltam, de a sógornőm úgy csinálta, hogy a szüleinek, illetve a mi szüleinknek rögtön a pozi teszt után, a család többi tagjénak és a barátoknak a 12. hét után mondták el.

Szerintem a 12. hét előtt csak a nagyon közeli családnak mondjétok el, mert addig van nagyobb esély vetélésre.

2015. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szüleinknek, és a szűk családnak elmondtuk rögtön, illetve egy-két barát volt, akinek még elmondtuk a 12. hét előtt (az én legjobb barátnőm, a férjem legjobb barátja). A munkahelyen és a tágabb családban, baráti körben a 12. hét után jelentettük be.
2015. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Anyunak és apunak 6 hetesen, amint volt szívhang.

A barátoknak majd a 12. hét után.

Mindenki más meg majd észre veszi idővel.

2015. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
fönökömnek 9 hetesen, csaladomnak 10 hetesen mert akkora jott ki a karacsony.
2015. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Közeli családtagoknak, két barátnak és három kollégának a szivhang megjelenése után. A többieknek és a főnökömnek a.12. héten.
2015. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi megvárjuk a 12. hetet mielőtt bejelentenénk, szülőknél is munkahelyen is. Legalábbis ez a terv:)
2015. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem hülyeség a babona, nem azon fog múlni, hogy egészséges babád születik-e, hogy bejelented-e, vagy sem!

Én családnak is és a kollégáknak is rögtön elmondtam, amint pozitív lett a teszt. Persze, csak azoknak, akivel jó viszonyban voltam, nem mindenkinek, aki szembejött az utcán. :)

Nekem a főnökasszonnyal is nagyon jó a viszonyom, úgyhogy ő is megtudta rögtön, nagyon nagy örömmel fogadta.

2015. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyósomnak, akivel akkor még együtt laktunk 8 hetesen, mivel azonnal veszélyeztetett lettem és észrevette volna, hogy nem dolgozok.

Mindenki másnak 16 hetesen, de még akkor sem tudtuk, hogy megmarad-e a baba.

Már 4 és fél hónapos nagyfiú:)

2015. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen terveztem elmondani a családnak, tágabb körökben meg ismerősöknek 16. hét után. (A 12. hetes határ nem babonából jött, hanem addig még nem vettem készpénznek a dolgokat, tudtam hogy addig még bármi lehet.) De végül anyukám rájött, mikor 9 hetes voltam, így onnan már az egész család tudta :) Nem is mondtam neki hogy psszt titok, úgysem tudta volna magában tartani! Legjobb barátnőim 5 és 8 hetesen már tudták. Aztán ismerősöknek és úgy általában "mindenkinek" a 18. héten mondtam el. Most 20 hetes vagyok és aki véletlen le is maradt róla mert nem beszélünk rendszeresen meg nem találkoztunk eddig, az úgyis tudni fogja mivel már látszik a pocakom :)
2015. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuk csaladnak a pozi teszt utan. 2 baratnomnek 8 hetesen, utana meg mikor mar 12 hetes voltam mindenkinek :) , akinek meg latja rajtam 😜


28+6 🍀

2016. márc. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!