Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petesejt donorságnak milyen...

Petesejt donorságnak milyen negatív dolgai vannak?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekelne, aki volt már, vagy ismerőse volt. A neten sok infó van, sokat olvastam ezzel kapcsolatban, de tényleg olyan emberek véleménye érdekelne, aki "tapasztalt".

Egy ismerősöm kért meg, szívesen vállalnám is, viszont sok negatív dolgot, mellékhatást olvasok. Tényleg ennyire "megviselő"?



2015. jan. 12. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne elgondolkodtató, hogy egy halom hormont kell magamba szurkálnom a stimuláció miatt. Ez később daganatot okozhat, maga a hirtelen hormon löket.
2015. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban csak egy ismerősről van szó, akkor úgysem adhatsz neki (legalábbis a magyar törvények szerint).

Én kaptam olyan hormonkezelést, ami a peteérést segítette elő. Végülis semmi extra. Minden este kellett otthon injekciózni magamat, de ez nem fájt. Nekem mellékhatásai sem voltak. A petesejt leszívást gondolom itt is altatásban végzik, mint a lombiknál. Nyilván mindennek van valamennyi kockázata, de szerintem nem olyan vészes eljárás és nyilván rendesen kivizsgálnak előtte.

2015. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak kiskapuk, amiknek ők már gondolom részletesen utánajártak. Egyelőre még semmi konkrétról nem beszéltünk, jövőhéten kerítünk sort rá.
2015. jan. 12. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező lettél donor,ismerősnek lett gyereke? donorság magyarországon nehéz,külföldön könnyebb
2021. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!