Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a férjetek...

Hogyan mondtátok el a férjeteknek/párotoknak hogy babát vártok tőle?

Figyelt kérdés
Ja és a nagyszülők családtagok barátok mikor hogyan tudták meg???
2009. dec. 29. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
anyukám már hamarabb észrevette mint én,apukámnak is mondta,így nekik már nem kellett elmondani,tavaly karácsonykor a férjem először a 2 fiunk ajándékát bontotta ki,férjem nem tudta hva tenni a cumit és a csörgőt,majd oda adtam az én ajándékom egy ultrahangos képecskét.:-)Nagy volt az öröm,az ő szüleinek is elmondtuk,másoknak még sokáig nem mondtuk.
2009. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Az én anyukámnak akkor mondtuk el mikor hazavittük a sürgősségiről,mert eltörte a kezét.Nem híresztelgettük el senkinek amíg nem lehetett észrevenni,és mikor észrevették elmondtuk és utána nem győztek kérdezősködni,hogy mi lesz kisfiú vagy kislány.Nem mindenki örült a hírnek,mert túl korainak találták.Bátyámék meg voltak lepődve,Nővérem kiakadt és telefonon felhívott és leszúrt a lábamról.Párom nővére a boldogságtól örömkönnyeket hullatott,aminek nagyon örültem.


39 hetes kismama

2009. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
bocsi hogy belekérdezek,de mennyi idős vagy 39 hetes kismama?
2009. dec. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

A férjemet egyszerűen felhívtam telefonon, mert azt sem bírtam kivárni, hogy hazajöjjön. Nem volt semmi romantika, meg ötletesség, de a boldogság annál nagyobb volt, már két éve vártuk, hogy megtörténjen.

A nagymamák a 12. heti 3D-s ultrahangfelvétellel tudták meg, azzal a címszóval, hogy itt a legkisebb unokájuk. Ők is nagyon várták már. Egyéként sejtették, mert elővigyázatosabb lettem, pl. nem voltam hajlandó nagyobb dolgokat felemelni, és ez feltünt anyukámnak, mert előtte nem igen kíméltem magam. Mivel jóban van anyósmmal, ezt a témát már maguk között kitárgyalták:-)

(33. hetes mami)

2009. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem jött meg,aztán együtt csináltuk a tesztet-amit már nagyon várt,szóval ott volt,ahogy kiderült :O)
2009. dec. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én hajnal 4 kor teszteltem,mikor bebújtam az ágyba,nem birtam magammal,és felébresztettem,hogy jó reggelt apuka!Gondolhatod,tiszta nyüg volt,elkezdte mondani hogy ez nem olyan vicces,és ilyennel nem szabad viccelni.Aztán egyszer kipattant a szeme,és azóta mámorban úszik:-)A szülöknek megbeszéltük hogy nem mondjuk el egy darabig,de aztán nem birtuk ki és még aznap délelőtt elmondtuk mind a 2 szülőnek.Most vagyunk 20 hetesek.
2009. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is éjjel teszteltem, és utána azonnal ébresztettem a páromat. Megbeszéltük, hogy titokban tartjuk(méhen kívüli és missed abunk is volt már), de csak reggel 6-ig sikerült utána már a leendő nagyszülőknek elmondtuk, a többiek csak az első UH után tudták meg.
2009. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
A párom tudta, hogy reggel tesztelni fogok, de még vennem kellett tesztet. Amire megvettem, ő már nem volt itthon. Aztán küldtem neki egy sms-t, csak annyit, hogy 'pozitív'. Pont egy megbeszélésen, amikor látta, percekig szünet lett nála. Aztán jött a válasz, hogy 'juhéééjjjj':). Aranyos volt, a mai napig megvan az üzenete. Most vagyunk 31 hetesek.
2009. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!