Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+6 nap,24 mm petezsák,5,6 mm...

7+6 nap,24 mm petezsák,5,6 mm embrió, szívhang nincs. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mensi szerint vagyok 7+6 napos, biztosan pé-kor (pontosan 38 napja)fogant a picur. Az orvos szerint a baba a 6. héten elhalt, mert a méretéhez képest a petezsák és a szikhólyag is nagy. Keringést és szívhangot nem észlelt, javasolta a terhesség művi befejezését. Reménytelennek tűnik, de én még nem adtam fel.

Járt valaki hasonlóan? Nem lehet, hogy az orvos mégis téved?



2014. febr. 26. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menjél egy másikhoz vagy várjál egy kis időt és utána menjél vissza hogy megnézze.
2014. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valszeg igaza van, de természetesen a műtét előtt mindenképpen meg kell nézetni egy másik dokival.
2014. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én sem akarlak biztatni, de azért nézesd meg még 1-2 hét múlva, olyan rossz minőségűek az sztk-s készülékek, sosem lehet tudni. Ha teheted menj magándkoihoz, ha eleve ott voltál, menj egy másikhoz, egy plusz vizsgálatot szerintem megér.
2014. febr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
.Szerintem is nêzesd meg mással ês mindenkêpp várj mêg.
2014. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam, és hála elmentem másik dokihoz két hét múlva és ott dobogott a babám szíve!


Nem kell azonnal elhinni mindent, főleg ha egy életről van szó!


Minimum még egyel több orvos lásson, mielőtt elfogadod a hallottakat!

2014. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek még két hét múlva, de olyan lassan telik az idő. Két napja egyfolytában zokogok, ha elalszom, azt álmodom hogy még él, de ha felébredek, egyre irreálisabbnak tűnik. Szörnyű a várakozás.
2014. febr. 27. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Biztos az a 7+6 hét? Nekem fiammal: 26*15mm-es petezsák, 4,44mm embrio szívműködés van (6 hét 1 napos terhesség)

Ketteske(még nem tudjuk a nemét): 25*8mm-es petezsák, 7mm embrio, szívműködés sejthető(!!!) nem nagyon volt még neki (6 hét pár nap) (3 nap múlva szép szívhangja volt)

Szóval nincs veszve minden, mert ha a terhesség korát elírták, akkor lehet, hogy most indul be.

[link]


A crl-ed szerint(amit emgjegyzem ilyenkor alapul vesznek, mert sosem biztos, hogy akkor fogant, még ha Te biztosan tudod is.)6hét 2 napos terhességnek felel meg. Akkor pedig még lehet szívhang.

Nem hitegetni szeretnélek, de próbálj még pár napot bízni benne hátha! Ígyis fájni fog ha ne adj isten mégse... de legalább tudod, hogy a végsőkig bíztál benne!

Kitartást, és sikert kívánok Nektek!!!!

2014. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Menstruáció szerint írtam a 7+6-ot. Azért gondolom, hogy biztosan akkor fogant, mert utána már nem voltunk együtt.

2x voltam orvosnál az 5. és 6 héten. A 35. napon volt a petezsák 4+2-nek megfelelő méretű, 40. napon 4+5-nek és már látható volt a szikhólyag és a kb. 1mm-s embrió. Vagyis 5-6 nappal mindig fiatalabbnak mutatkozott. Most viszont azt mondta az orvos, ő nem lát reményt, mert de ha nagyon akarom, várjak még két hetet.


Mindenképp kivárom és próbálok a végsőkig reménykedni, hátha csoda történik.

2014. febr. 27. 13:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha később volt peteérésed és volt életben spermium a petevezetékben, akkor lehet. Én mondjuk a jövő hét elején elmennék akkor már kéne lennie mindenképp. És akkor rövidebb a várakozás is. És mekkora volt a szikhólyag?
2014. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A szikhólyag pontos méretét nem mondta, csak annyit mondott, szerinte nagy egy ekkor embrióhoz. Az igazolásra ezt írta: "szabályos petezsák, GS 24,4 mm, benne szikhólyag, embrió, CRL 5,6 mm, szívműködés nem kimutatható."
2014. febr. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!