Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltanátok ezért orvost? Rá...

Váltanátok ezért orvost? Rá akar beszélni mindenáron egy vizsgálatra.

Figyelt kérdés

/ESG-testi-lelki egyensúly/,amiben én nem hiszek.Enélkül pedig nem nagyon akar foglalkozni velem,mert úgy veszi,hogy nem működök együtt.(Ő csinálja)És drága is, én nem szeretném.Nála kezdtem terhesgondozásra járni,de már zavar,hogy ezzel "nyúz" miközben én nem akarom, és tudja is.

Váltsak vagy mit tegyek?

Ha maradok biztos,hogy minden alkalommal hallom, és ez idegesít:((

Ti mit tennétek?


2010. febr. 6. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

ESG-testi-lelki egyensuly???

Hogy zajlik egy ilyen vizsgalat? Es a vegen tenyleg mit mondd? A babad jol erzi magat pocakodban vagy ne??? (nyilvan igen)

Vagy mire iranyul ez?

(ha gyakorlatilag no extra es zavar en a helyedben siman valtanek.)

2010. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én váltanék a helyedben. Olyan érzésem van, mintha evvel is csak pénzt akarna legombolni az emberről. Ha nincs rá szükséged, és nem is hiszel benne, akkor ne menj bele abba a vizsgálatba vagy mibe, nem kötelezhet rá, nem nyúzhat vele, max javasolhatja.
2010. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez vizsgálat nem a terhességgel kapcsolatos.

A fejre, és a végtagokra tesznek elektródákat amikkel aztán az én állapotomat felméri, és tudja akár évekkel előre mire lesz szükségem.Csak,hogy én ebben nem hiszek.

És nekem rossz,hogy rá akar beszélni, de én nem szeretném:(

2010. febr. 6. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Micsoda egy kuruzslás ez az egész. Szerintem egy nagy kamu lehet amit az orvosod összezagyvál. Megmondja mire lesz szükséged? A lottó számokat nem mondja meg?
2010. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra ia azt mondom, hogy válts. Azt az embert csak a pénz érdekli. Ha nem akarod, akkor bele kell törődnie, és ne maceráljon vele.
2010. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!