Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szenvedek adjatok...

Nagyon szenvedek adjatok legyszi tippeket mit tegyek, eszmeletlenul csikar a hasam es szekrekedesem van :- (?

Figyelt kérdés

Eddig a glicerines kup segitett, most feltenni nem birom nemhogy benntartani :-( erzem h "ott" van de megsem jon ki! Mivel segithetnek ra? Mar ha lehet egyaltalan. Nyomni nem akarok meg nem is merek.

34+2hkm



2015. jan. 12. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Langyos tej?

Ha esetleg szedsz vasat hagyd abba, és majd szedj más milyet, nekem attól volt ez.

2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mielott elkezdodott a hascsikarás pont azt ittam. Vasat nem kell szednem, ugyh attol nem lehet.

De mar halistennek kijott bar nagyon megszenvedtem.

Koszonom szepen a valaszt!

2015. jan. 12. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Szia, látom megkönnyebbültèl. :-) Azèrt leírom, hogy nekem a joghurt volt hatásos, bár hál' Istennek nem volt sűrűn szèkrekedèsem. Kiváló egèszsèget ès időbeni könnyű szülèst! :-)
2015. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Glicerinkup legkozelebb!
2015. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen ket utolso valaszolo :-)

A glicerines kup egyre kevesbe hatekony amugy :-( utoljara ket napja hasznaltam es alig segitett valamit :-( lehet hozzaszokott a szervezetem es azert vagy nem tudom. ..

De megegyszer koszi a valaszokat :-)

2015. jan. 13. 00:41
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Most biztos megköveznek, de én azt akartam elsősorban írni, hogy: NYOMJ!

1000% biztos, hogy a hiedelmekkel ellentétben nem árthat a terhességnek, ez még a magyar nyelvű weben is le van írva orvos tollából.


Szóval gratulálok, és vigasztaljon az a tudat emiatt a rossz élmény miatt, hogy ez kiváló felkészítés volt a szülésre (és ez nem vicc :) )

2015. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Koszi a valaszodat!

Oszinten szolva nyomtam, mert mashogy nem jott volna ki. Vicces de en is pont arra gondoltam hogy hasonlo lehet a szuleshez. Igazabol meg a "nyomos legzest" is alkalmaztam, ugy sikerult :-)

Ami meg erdekes, hogy amint kijott, oriasi nagy sugarral dolt belolem a pisi, de kb mintha nemtudom hany gorogdinnyet ettem volna. Es az utobbi napokban alig alig csurgott. Szoval bent volt rekedve. Es pont tegnap allapitottak meg hogy kisebb hugyuti fertozesem lehet, bekuldtek a vizeletet vizsgalatra. Ugyh mostmar tudom miert van fertozesem. Ki tudja miota volt ott bennrekedve... na ez mar mas tema :-)

Koszi megegyszer a valaszt!:-)

2015. jan. 13. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert annyi ész nincs, hogy elmenj esetleg orvoshoz!

Mert az itt választ adók biztosan jobban tudják!

2015. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Simán lehet összefüggés a székrekedés és a vizeletprobléma között. A baba nyomja a szerveket az egyik irányból, a telített vastagbél meg a másik irányból...nem könnyű így a szegény szerveknek hibátlanul működni.
2015. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as valaszolo! Ne haragudj de piros kezet adtam mert a valaszod minden volt csak nem segitseg. Amugy igenis voltam orvosnal mar az elso szekrekedeses alkalom utan de csak a vallat rangatta, hogy ez ilyen. A vedono ugyanez. Kulfoldon elek, itt mas a hozzaallas. Ahogy irtam is azt hiszem a dietakat betartom, sok rostosat eszek es sok vizet iszok, tornazok. Azt hiszem nem olyan nagy bun ha masok tanacsat kerem hogy nekik mi valt be ha mindezek ellenere is kuzdok a szekrekedessel.
2015. jan. 14. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!