Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap lett pozitiv a terhesse...

Tegnap lett pozitiv a terhessegi teszt 1 nap keses utan, akkor biztos hogy nem maradt meg a baba?

Figyelt kérdés
Elenk piros es folyos ver volt.
2015. jan. 13. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Elmennék orvoshoz. Ultrahangon ő tudja megmondani. Nem utolsó sorban, ha nem tisztul ki megfelelően, bajod is eshet.
2015. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mar most indulnék dokihoz ll.
2015. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, én nem mentem orvoshoz, úgy tudom ez csak kémiai terhesség, ilyenkor nem marad meg. De ha meg akarsz nyugodni inkább menj.
2015. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányok most komolyan. Szerintetek mit fog látni az orvos 2 napos késésnél? Semmit.
2015. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Elmegy megmondja hogy pozit tesztelt , de elkezdett vérezni, és megkérdezi hogy most mi van! Ennyi
2015. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3-as írja ez kémiai terhesség. Az orvosok sem foglalkoznak vele. Próbálkozzatok tovább, hátha a következő hónap sikeres lesz és akkor meg is marad a baba.
2015. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Orvos szerintem is felesleges. Volt 6 hetesen is egy hasonlonk par eve de akkor se csinaltak semmit!


Majd ha elall a verzes elmegyek egy rakszuresre es meg is nezetem.


Koszonom!

2015. jan. 13. 08:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy az orvosok nem foglalkoznak a terhességgel addig amíg szívhangot nem látnak. tehát ha most elmennél megvizsgálna majd közölné,hogy menj vissza pár hét múlva. Még az uh-n nem látna semmit úgysem.
2015. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem maradt meg a baba.Én a nemvárt előtt 2 nappal teszteltem pozitívat, viszont rá 5 napra elkezdtem vérezni.Tehát a késés 3 nap volt. Itt segítőkész volt az orvos, megvizsgált és már megvastagodott nyálkahártyát látott.A papírra rá is írta, hogy korai spontán vetélés 4-5. héten.Azt mondta, hogy a nők 90 %-a elvetél életében egyszer(sajnos többen többször is),csak sokan késésnek tudják be.
2015. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hat ugy tunik szepen kitisztul, mert eleg eros verzes lett.


Nem baj, uj honap, uj proba! :)


Van mar 2 gyonyoru lanyom, volt mar egy vetelesem a 2 lany kozott, akkor a kovetkezo mar marad a statisztika szerint ;)

2015. jan. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!