Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eperke1818 kérdése:

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval arról lenne szó, hogy december 3-án vesztettem el a szüzességem egy tapasztalt fiúval, de nem védekeztünk. Nem ment el bennem meg semmi. Utána még lefeküdtem vele, de akkor sem védekeztünk de ugyan az volt, mint a legelsőnél.Én bíztam benne, hogy tényleg tapasztalt nem lehet belőle probléma. Csak annyi a gond, hogy nekem eddig se volt rendszeres a menszeszem.. kimaradt 2-3-4 hónap stb, most se jött még meg már ez a 2.hónap, csak most félek, mert görcsöl a hasam, szurkál bele, duzzadnak a melleim, de nem tudom, hogy most mire gondoljak. A szüleimnek még nem mertem szólni mert ezért tuti, hogy nagyon ki fognak akadni. Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy terhes vagyok? Mit csináljak?

2014. dec. 16. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az vagy, és meg is érdemled, csak szegény magzat nem...
2014. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

"Tapasztalt fiúval,de nem védekeztünk"

Nincs is több kérdésem ... :DD

2014. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

A srácokot is kiherélném,az tuti.

Nektek nem mondták el a suliban,hogy tökmindegy mi van,kell a gumi?

Nekünk folyton.

Vegyél/vetess a tapasztalat mesterével egy terhességi tesztet.

2014. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első mondatot olvastam el a köszönés után és már meg is van a véleményem. Terhes lehetsz mért ne lehetnél? Mert nem ment el benned? Komolyan csak ennyire néztél utána a dolgoknak mielőtt beleugrottál valamiben? Ne másban bízz hanem magadban főleg ha lány vagy mert hiába bízol a pasiban ha teherbe esel lelép és neked kell egy gyereket felnevelni. Most vagy terhes vagy vagy nem. Csinálj egy tesztet
2014. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"eddig se volt rendszeres a menszeszem.. kimaradt 2-3-4 hónap"

És ezzel még nem fordultál orvoshoz? Akkor nem csodálkozom, hogy szex esetén is felelőtlen vagy.

Amúgy csak érdekelne, ebben az esetben mégis milyen érdembeli különbség van 1% és 25% valószínűség között?

2014. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam vele orvosnál, azt mondta, hogy nem ad fogamzásgátlót nem rombolja vele a szervezetemet, majd beáll magától. Ennyivel lerendezte a doki.


Akkor holnap elmegyek és veszek egy tesztet... köszönöm szépen!

2014. dec. 16. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk vagy kb 15 eves.. Nem is ertem, miert nem csinaltal eddig tesztet? Amugy esely van ra, de nem tul sok szerintem.
2014. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit még korán van hozzá - lehet, hogy még nem mutatná ki: kb. a vérzés idejében tesztelj. Főleg, ha elmarad.

Vagy pedig ugorj el a nőgyógyászhoz: ő már most ki tudja deríteni.


Azt ugye tudod, hogy a megszakítás nem védekezés?

Akkor főleg esélyes a baba, ha egymás után több akció is volt így.

Remélem, szeretsz babázni.

2014. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!