Lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pontosan 2 hete szeretkeztünk, és hihasadt az óvszer. Tegnap/ma kellett volna megjöjjön neki, de nem hogy nem jött meg, semmi tünete nincs, sem hasfájás sem váladék vagy hasonló.

Az az igazság hogy határozottan nem éreztem hogy elmentem volna, és időben észrevettem hogy kilyukadt az óvszer. Namost, ő még eléggé fiatal (14 éves) és lehetséges hogy emmiatt nem jött meg neki időben (másképp be van állva rendesen a ciklusa) vagy valóban terhes lehet?

A terhességi teszt kimutatja már hogy terhes-e? És van még megoldás az abortuszon kívűl (és megtartáson kívűl) ha terhes?

Köszönök szépen minden választ!



2015. jan. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszt! Örökbefogadás
2015. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mentél el, akkor erősen kétlem, hogy terhes! Valószínű, hogy attól késik, hogy izgul, hogy nem-e terhes! A teszt már lehetséges, hogy ki mutatná, de még nem biztos.

Ha esetleg terhes(de mondom, kétlem h az ha nem mentél el), akkor szerinted mi más megoldás lenne??? Vagy megtartás vagy abortusz...

2015. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem terhes szerintem!A stressz miatt is késhet!
2015. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te hány éves vagy?
2015. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de ő meg van gyôződve hogy nem terhes.. Más miatt nem késhet?
2015. jan. 15. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljatok egy tesztet reggeli vizeletből és máskor okosabban a védekezéssel.
2015. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os! Ettől hogyan lehet tizenévesen óvatosabban védekezni??
2015. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!