Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti honnan szereztétek be a...

Ti honnan szereztétek be a szükséges és hasznos informciókat?

Figyelt kérdés
Ez az első terhességem, szeretném ha minden rendben menne. Arra vagyok kiváncsi ti honnan informálódtatok? Gondolok itt: mi az amit nem ajánlott, mi az ami viszont igen, orvos - szülésznő fogadás kérdése, mi az amit egy újszülőtnek kellhet....Előre is köszönöm a segìtő szándékot!
2015. jan. 16. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam egy csomó babás oldalt és abból kiválogattam ami nekem megfelelt. Amit úgy éreztem h kell. De amúgy mikor megszületett a kislányunk utána mitha álmomba megszállt volna vmi és minden úgy benne volt a kezembe h hogyan fogja, hogyan csináljam stb. Én nem hallgattam kifejezetten erre vagy arra az oldalra, erre vagy arra a személyre, sokan mondtak sokmindent, olvastam sokmindent és abból válogattam.
2015. jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az internetrol a vedonotol a kiadvanyokbol amiket adott oll. van egy konyv az a cime h. Az a 9 honap szerintem eleg jo.
2015. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek jó és megbízható oldalak:

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!