Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha autózás közben nagyobb...

Ha autózás közben nagyobb lyukba hajtunk és megugrik az autó attól megrepedhet a magzatburok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is!
2015. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp a keréknél ültem hátul, és nem vettük észre a kátyút, belehajtottunk és akkorát ugrottam, hogy rögtön elöntött a hideg verejték. 35 hetes vagyok, a baba így is alacsonyan van, nyitott szerencsére nem vagyok.
2015. jan. 16. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
A magzatvíznek többek között az is a szerepe, hogy "elnyelje", enyhítse a rázkódás és hasonló behatásokat. Nem tudom mikor történt ez, de ha a magzatburok megreped, szinte azonnal elönt a magzatvíz, de legalábbis folyni, szivárogni kezd. Ha nem tapasztalsz ilyesmit, szerintem nincs miért aggódnod.
2015. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb 2 órája, nem tapasztalok szivárgást se fekve sem állva, ami kifolyt a bugyira az is megsárgult miután megszáradt. Gondolkodtam, hogy menjek-e dokihoz, de ha nem folyik állandóan akkor nem hiszem, hogy elmegyek.
2015. jan. 16. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ritka esetben igen. Nekem sajnos megrepedt. Nem rögtön, hanem 5 nappal utána. (Én buszon ültem, mikor iszonyatosat döccentünk.)
2015. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy bírt az eset után 5 nappal megrepedni? O.o Mennyire folyt neked a vized? Egyértelműen látszott, hogy az nem egyszerű váladék?
2015. jan. 16. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is, nagyon ritka az én esetem. Hála Istennek nem reped meg az olyan könnyen.


Egyébként nálam konkrétan elfolyt. Mint aki rendesen pisil, annyira.

2015. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, remélem egészségesen világra jött a babád.

Elég görcsösen fekszek még mindig, annyira rossz belegondolni a magzatburok repedés lehetőségére. Az első babámat várom, és tapasztalatlanságom lévén mindenen bepánikolok.

2015. jan. 16. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Ên tulhordtam 5 napot. Mi konkrétan direkt olyan helyre mentünk ahol döcögős volt az ut hátha megindulnak a szules. Mid en nap mentünk jo nagy bukkanókat is voltak de semmi :D

Remelem neked sem lesz gond :)

2015. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!