Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség?! Az aktus után 1...

Terhesség?! Az aktus után 1 hónappal biztosat mutathat a teszt, főleg úgy hogy nem peteéréskor történt egyik "baleset" sem?

Figyelt kérdés

A menstruációm átlag 33 napra jön meg, vezetem a ciklus.hu-n a naptárat is. Idáig nem volt semmi gond, azonban január 11-én kellett volna megjönnie és még semmi. Október 1-jén megjött rendesen, majd a menzesz vége felé együtt voltam a párommal. Novemberben és decemberben ismét időben megjött, (december 9.), majd pár nap múlva (december 14-e környékén) kiszakadt az óvszer, de időben észrevettük, azonban előváladék kerülhetett belém.

Most azonban 5 napja semmi, tüneteket sem észlelek, hogy megjönne. Folyamatosan hányingerem van, lehet, csak bemesélem magamnak. Tegnap (nem reggeli vizeletből) csináltam egy x-epil tesztet, mely negatív lett.


2015. jan. 16. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes csak kesik. A teszt is negativ es az elovaladek is eleg kicsi esely lenne, valamint eleg hosszu a ciklusod. Szoval lehet ebben a honapban csak hosszabb lesz valami miatt. Talan mert parazol. De par nap mulva megismetelheted a tesztet ha akarod.
2015. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tényleg "ráparázom", még soha nem voltam ilyen helyzetben, pedig már közelebb vagyok a 30-hoz... Akkor ne "aggódjak" majdnem 1 hét késés miatt, főleg úgy, hogy valóban hosszabbak a ciklusaim? Még soha nem késett ennyit, maximum 1 napot.
2015. jan. 16. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Könnyű a terhesség tüneteit észlelni magunkon ha aggódunk miatta :)

De szerintem ha továbbra sem jönne meg pár nap múlva érdemes újra tesztelni, a reggeli vizelet a korai időszakban fontos pl 5 hetes körül van hogy csak a reggeli mutatja ki, mert akkor a legerősebb a HCG szint.

2015. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet jövőő hét közepén is ha nem jön meg. Nekem is csak 1,5 hét után mutatott pozitívat a teszt. A nem várt hetében 2x is negatív lett.
2015. jan. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felesleges parázni, nem vagy terhes.
2015. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem jön meg? Pont 1 hete kellett volna. Eddig is stresszes életet éltem, mégsem késett.
2015. jan. 18. 14:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert most ezen stresszelsz, hogy nem jön meg. Ha ennyire aggódsz, menj el orvoshoz.
2015. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! Tudom, hulye vagyok, de meg soha nem tortent ilyen. Meg mindig nem jott meg, lassan 2 hete. Orvosommal beszeltem, o is kozolte, hogy nincs semmi baj nem lehetek terhes. Csak februarra kapnek idopontot hozza :(
2015. jan. 21. 11:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma reggeli elso vizeletbol csinaltam egy tesztet, egyertelmuen negativ. Akkor mar tenyleg nem lehet baj? Vagy elofordulhat, hogy nalam nem mutatja ki egyik teszt sem? Ilyet is olvastam is, habar nem tudom mennyire igaz. Tenyleg csak amiatt felek, mert hiaba lettek hosszuak a ciklusaim, ennyit meg sosem kesett.
2015. jan. 22. 13:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor mutatta kis az x-epil(halványan és reggel), amikor már 2 hete késett! A ciklusom 27.napján estem teherbe, ami amúgy 29 napos. Csinálj még egy tesztet pár nap múlva, szerintem utána biztos. Itt senki nem fogja neked megmondani, csak a TESZT.
2015. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!