Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség?! Az aktus után 1...

Terhesség?! Az aktus után 1 hónappal biztosat mutathat a teszt, főleg úgy hogy nem peteéréskor történt egyik "baleset" sem?

Figyelt kérdés

A menstruációm átlag 33 napra jön meg, vezetem a ciklus.hu-n a naptárat is. Idáig nem volt semmi gond, azonban január 11-én kellett volna megjönnie és még semmi. Október 1-jén megjött rendesen, majd a menzesz vége felé együtt voltam a párommal. Novemberben és decemberben ismét időben megjött, (december 9.), majd pár nap múlva (december 14-e környékén) kiszakadt az óvszer, de időben észrevettük, azonban előváladék kerülhetett belém.

Most azonban 5 napja semmi, tüneteket sem észlelek, hogy megjönne. Folyamatosan hányingerem van, lehet, csak bemesélem magamnak. Tegnap (nem reggeli vizeletből) csináltam egy x-epil tesztet, mely negatív lett.


2015. jan. 16. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se parázz elég kicsi az esélye,hogy terhes lennél. Ha 2 teszt is negatív lett akkor meg nincs kérdés, nem vagy terhes. Csak késik ennyi.
2015. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Vasárnap megjött végre, normális mennyiségben stb. Azonban tegnap délután már csak barnázás volt, mára meg szinte semmi? Ez is összefügghet a stresszel? Vagy mi ez??
2015. jan. 28. 10:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Pcos?
2015. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!