Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggelt pozitiv tesztet...

Ma reggelt pozitiv tesztet csináltam, örülök neki meg minden de most kaptam 3 hónapja egy munkát bejelentve. Kétségbe vaygok esve, hogy nincs ledolgozva egy évem sem fel tudom-é nevelni?

Figyelt kérdés
Nem terveztük,de becsuszott,és most tehetetlen vagyok..mihez kezdjünk? Talán egy jó tanácsra,biztatásra,vegy egy jó szóra van szükségem :(
2015. jan. 17. 08:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Van meg kozel 9 honapod dolgozni.
2015. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha nem nehéz fizikai munkát végzel és nem valami gyárba dolgozol ami árthat a picinek akkor akár egész terhesség alatt is dolgozhatsz ha bírod.
2015. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csak annyi a baj hogy honyha üzemben dolgozom, és elég nagy fizika kondició van ott.
2015. jan. 17. 08:58
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Terhesen nem rúghatnak ki, ha nem bírsz dolgozni elmész táppénzre. Mire megszületik a baba meglesz az egy év.
2015. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Igen am, de a tappenz csak a ledolgozott idoig jar, ha dolgoztal fel evet, fel ev tappenz lehet. Es nagyon keves is. Dolgozz amig birsz, van elozo munkahelyed?

Sok mindent nem tehetsz, lesz majd egyszeri anyasagid, meg lesz csp es gyes. A ferjed/parod jol keres?

2015. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát a párom kőmüves. 150 megkeresi, de ő sincs bejelentve. November 7én lessz 3hónapja hogy ott dolgozom. Szar helyzet minden esetre.
2015. jan. 17. 11:03
 7/24 anonim ***** válasza:
Hú hát nem egyszerű a helyzeted. Szerintem próbálj meg addig dolgozni ameddig bírsz aztán meg elmész táppénzre, mást úgysem tudsz tenni.
2015. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Mi az, hogy nov. 7-én LESZ 3 hónapja? Januárt írunk, ha nem vetted volna észre!
2015. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lesz meg 1 éved ha munkahelyről visznek szülni akkor sem. Csak gyest fogsz kapni, igy még a féjed sem lesz jogosult gyedre. Ezt nagyon elhamarkodtátok igy nem lesz egyszerű... Próbálj meg dolgozni amig csak tudsz és ha nem sok hiányzik az 1 évhez kérj méltányosságit az oeptől meg szokták adni mert nem sokan tudnak róla hogy lehet ilyet kérni ha nincs meg a 365 napod, akkor még kaphatsz ellátást a gyesen kívül is.
2015. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat Február 7. Ideges vagyok össze vissza beszélek.
2015. jan. 17. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!