Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota terhes vagyok ferjem...

Miota terhes vagyok ferjem nem kivanja velem a szeretkezest. Letezik valami libido csokkento gyogyszer ami elveszi a kedvem?

Figyelt kérdés
En idegronccsa valtam a hat honap alatt, heti egyszeri alkalom nekem nagyon keves, a falra maszok annyira erosen kivanom... de o egyre elutasitobb... pedig nincs megtiltva... Minden nap sirva fekszek le aludni mert o csak horkol mellettem... Szuksegem van valamir ami segiti a hormontultengesem... Volt mar igy valaki?

2015. jan. 17. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne is, terhesen biztosan nem lenne szedhető.


Marad a segédeszköz és a kezed. Meg esetleg párterápia...

2015. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is még a szokásosnál is jobban kívántam a szexet terhesen, és a férjem ugyanígy visszavett. Vannak férfiak, akikre így hat, most nem annyira a nőt látja benned, hanem az anyát, vigyázni akar rád, és a babára, és így ösztönösen nem jön belőle a gerjedelem, amire vágysz:) Nem könnyű, de a szülés után egyből a régi lesz, reméljük te is:), mert nálunk utána meg én nem voltam a régi, úgy értem évekkel később sem. Próbáld megbeszélni vele, hogy egy lightosabb szex senkinek nem árt, ilyenkor sem.
2015. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én ugyan még csak a 6. hetembe járok de a libidóemelkedést én is tapasztalom. Mi megbeszéltük a párommal, ha a pocakom miatt nem tud nőként rám nézni akkor szól és megoldjuk máshogy...nemigen hiszem hogy erre sor kerül, de ha mégis fontos, hogy meg tudjuk beszélni a dolgot. Nem gondolom hogy sírva kellene elaludnod kedves kérdező! Beszéltél már erről a férjeddel? Valószínűleg tényleg nem láthatja helyén valónak vagy veszélyesnek gondolja. Beszéljétek meg mert neki sem jó ha erőszakoskodsz vele és neked sem esik jól a visszautasítás. Ha nagyon hadakozik akkor tényleg marad a "segíts magadon" módszer...a lényeg, hogy lelkileg ne sérülj ettől az egésztől!
2015. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy a férjem sem annyira a nőt látta bennem ebben az időszakban, de nagyon fontos, hogy ezt nem pejoratív értelemben írtam! Ez amolyan szent dolog nekik, féltés, csodálat, bizonytalanság keveredik, egyféle "szentség" ként tekint rád, és nem egy vadmacskát lát benned. Megjegyzem nem rossz reakció ez, ez is mutatja, hogy érzékeny, empatikus, és számíthatsz rá, hogy megérti majd a terhességi nyavalyáidat! Ettől persze biztos van aki szintén szuper apuka, mégis marad vadkan végig, de én az előzőt ismerem tapasztalatból...:) Egyébként nálam ez a libidó emelkedés inkább az elején volt, később már nem volt annyira kínzó.
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszer kell, hanem kommunikáció. Meg kell beszélned a férjeddel ezt a dolgot, más nem fog segíteni.
2015. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ne szedj semmit, az nem megoldás! Próbáld megbeszélni vele lehet, hogy csak a babát félti, hogy meg ne nyomja stb. Vagy lehet, hogy most többet dolgozik, ezért fáradtabb. Próbáld megbeszélni vele, ha nem megy, próbálj egy romantikus estét szervezni.
2015. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!