Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 napos terhes vagyok,...

7+3 napos terhes vagyok, vérezgetek!?

Figyelt kérdés
Voltam ma nőgyógyásznál,nagyon flegma,bunkó volt... Azt mondta, van szívhang ami jó,megfelelő helyen van a baba,de valószínű a vetélés,mert vérezgetek... A méhszájam zárva van,akkor még reménykedhetek? Progresteront,nos-pát és magneB6 írt fel... ti voltatok ilyen helyzetben? Nektek mit írt fel az orvos? Ha elvetélnék az nagy mennyiségű vérrel járna,nem? Köszi a válaszokat! :)

2015. jan. 17. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
SZIA!fEKVÉS SZIGORÚAN!jÓKAT írt ki neked a doki!De az,h bunkó volt tűrhetetlen!AZ HOGY ZÁRVA A MÉHSZÁJ,EZ JÓ!DE MONDOM FEKÜDJ SZIGORÚAN.HA FÉLSZ,IRÁNY A KLINIKA,MÁRHA PESTEN LAKSZ!én 18 napja vetéltem el,rendesen menzesz szerű volt.majd 2 nap után jött ki belőlem a baba,komplett spontán vetélés volt.még műtét sem kellett!előző vetélésemnél sem!
2015. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességem végződött vétéléssel 8 hetesen. Nem járt egyáltalán erős vérzéssel, sőt. Fájt a hasam, és kicsit barnáztam, nem véreztem. Missed ab-om volt 2 napra rá. Uh-val nézte a szívhangot a doki?
2015. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi,most vettem észre,hogy capslock gomb beragadt,ezért a kis és nagybetűk.
2015. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló!Őszintén sajnálom!
2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én barnázgattam de amint elkezdtem szedni a Duphastont elmúlt. Azóta nincs. Az előző terhességem vetéléssel végződött a 11.hétben. Barnáztam pár napig,nem kaptam rá semmit. Két nap múlva erős görcsök után elöntött a vér.. Szerintem nézesd meg magad mással. Mindennek oka van. Nem biztos a vetélés,de akkor keresse meg miért vérzel. Drukkolok.
2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van szivhang, az tenyleg jo. Drukkolok! Vigyazz magadra nagyon! Pihenj sokat!
2015. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ó, te drága Klementína, hogy dugnám fel a sejhajába az uh-botját az ilyen orvosnak!


Az a vérezgetés lehet progeszteronhiány is, és hematóma is. A Progit akkor is kell szedni, ha hematóma, hogy jól megtapadjon a pici, és nem mossa ki egy erősebb vérzés.


Ezen kívül Rutascorbin, vagy napi 4x200-250 mg c vitamin, magnézium, és fekvés!!!

2015. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki írt,sajnos éjjel elvetéltem... :( Remélem magétól kitisztul... Jöttek ki nagyobb darabok is,úgyhogy ez van... :( Majd még próbálkozunk, ez lett volna az első babánk,kár h így végződött... :(
2015. jan. 18. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Kitartást :-(
2015. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom! Baratnöm is pont tegnap vetelt el. Ne keseredj el. Nekem volt egy halvany pozi tesztem elözö honapban, aztan a nem vart napjan negativ lett, es meg is jött. Szomoru voltam, de legalabb megtudtam, hogy mindketten alkalmasak lehetünk a babara, csak meg nem jött el az ideje. Kivanok minel hamarabbi babasodast!
2015. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!